• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Autobaterie
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Petr K
Monday 21 February 2005 - 18:24:14
Host
Tak se se mnou loučí autobaterie (Astra G, 1999) ráno uľ skoro neotočí startérem. Je to originál Varta stará 5 let a najeto 120 tis. Myslíte, ľe mám zkusit nějaké regenerační zákroky? I kdyľ je bezúdrľbová, nápis "Maintanance free" nelze přehlédnou. (dolití destilkou, přebití nabíječkou). Nebo se na to mám vykaąlat a prostě si koupit novou. Jakou doporučujete. U Opla teď mají akci.
klubo
Monday 21 February 2005 - 19:23:12
Host
jestli máą 55Ah tak u opla stojí 1510 coľ neni nejlevnějąí ale ąpatná určitě nebude, já bych si ji tam klidně koupil ale za moji 70A chtěj 4500
NIO
Monday 21 February 2005 - 20:18:50
Host
klidne kup nejakou Vartu nebo neco v nejaky jakoby mototechne. ty originaly jsou predrazeny a ty levne udelaji stejnou praci
macil
Monday 21 February 2005 - 22:26:32
Host
Môľeą ju hodi» cez noc na nabíjačku, prípadne ak sa dá, dolia» destilku (bezúdrľbová neznamená, ľe sa netreba o baterku stara»), ale pomôľe to len krátkodobo. Keď sa oteplí tak to bude lepąie, ale s príchodom ďaląej zimy uľ bude KO. Napokon po piatich rokoch uľ má právo na baterkové nebo.
Anonymní
Monday 21 February 2005 - 22:42:54
Host
klubo napsal ...
jestli máą 55Ah tak u opla stojí 1510 coľ neni nejlevnějąí ale ąpatná určitě nebude, já bych si ji tam klidně koupil ale za moji 70A chtěj 4500


Posli mi tvuj mail.Mam na Tebe jeden dotaz. Email
riwal
Tuesday 22 February 2005 - 03:13:28
Host
Kup novou, s tím se nedá nic dělat, asi se potkaly desky nebo je vyskratovaná kalem. Zimu stejně nepřeľije.
[ Upraveno Út úno 22 2005, 03:13 ]
Lib
Tuesday 22 February 2005 - 08:57:58
Host
Ja tam mam vartu (Vebe 2.0) ale nevim jak dlouho uz tam je, zatim ji mam druhou zimu a slouzi dobre
Anonymní
Tuesday 22 February 2005 - 12:01:09
Host
nejlepąí jsou podle mě baterky Delco, v kadettu byla skoro 8let a kamarád jí koupil do felicie a po 6ti letech je zatím v poho. ....akorát je trochu draľąí. dej bacha na rozměr, koupil jsem pak akumu a málem se mi při stejné kapacitě neveąla pod haubnu
ronin44
Tuesday 22 February 2005 - 16:21:45
Host
Skus ju este raz nabit, pokial sa da, dolej este predtym destilkou. POZOR, niektore baterky su fakt BEZUDRZBOVE a nejde to. Urcite tam nevrtaj diery ani nic nevylamuj!!! Toto je ale len docasne riesenie, mozno so dozije konca zimy (a potom Ti z najvaccou pravdepodobnostou vydrzi do jesene), ale potom asi budes musiet menit. Nezabudni vycistit poriadne kontakty - moze to trochu pomoct...
Ak nezoberies tu v Oply v akcii, odporucam BOSCH, zatial s nimi mam najlepsie skusenosti... Znovu trochu vyssia cena, ale zatial ma v stychu nenechala...
riwal
Tuesday 22 February 2005 - 23:36:00
Host
Jesen - krásný slovo, uľ jsem na něj skoro zapoměl.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2109 sec,0.1552 z toho dotazů.