• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Váha vzuchu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
meloche
Thursday 24 May 2007 - 19:46:42 Citovat
Host
Prosim o kontakt kde bych mohl sehnat vahu vzduchu na 2,5V6 číslo Bosch 0280217519,nebo 0280217503 za rozumnej peniz v Oplu chcou kolem 11000 s dani. A pak jeste ten zapalovaci modul 6 vývodu.Predem dik.
qpc
Thursday 24 May 2007 - 20:06:59 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ahoj,víš co nechápu? Chtěl jsem ti poradit,stejnej dotaz jsi zadal už před pár dny na Vectrawebu a já ti tam odpověděl.Klidně ti váhu seženu za cenu okolo 4tisíc kč a modul asi taky..mejl?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


vrgadaa
Thursday 24 May 2007 - 23:32:55 Citovat
Host
asi se mu stale nelibi tva cena, zkus umazat nulu:-). Ja minuly rok prodaval celou omegu 2,5i na nahradni dily a po mnoha inzeratech se mi ji podarilo zbavit za 4000 i s papirama a jak jsem byl rad, ze si ji jeste nekdo odvezl:-(. Kdybych ji rozkuchal na casti a zbytek hodil do potoka, mohl jsem byt dneska v baliku:-)
qpc
Thursday 24 May 2007 - 23:37:27 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
vrgada: víš co také nechápu? při vší úctě k tvojí osobě,proč píšeš do vláken takové příspěvky,které ani nepomohou,ani nic neřešej.Na to je jiná část těchto stránek.Já tu váhu umim sehnat a dal jsem nabídku,kolik za ní chtěj v OPlu sis přečetl.,myslim,že ta cena co lze sehnat je dost dobrá a už se jich pár úspěšně za tu cenu sehnalo.Nikomu ji nenutim,jen jsem chtěl pomoct.
takže ty pro změnu pomáhej zdejšim adminum a nepiš zbytečné texty do poradny.dik

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


JardaB
Friday 25 May 2007 - 07:09:57 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No me ty ta moje vaha taky zajimala, myslim, ze by to mohlo jet lip, ale investovat se mi do ni teda na zkousku nechce. Nema nedo nejakou v supliku, ze by se treba na srazu vyzkousela???

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Friday 25 May 2007 - 07:40:31 Citovat
Host
2qpc
ómlouvam se, ze ti kazim ksefty, ale kdyz se podivas vlevo na stranku, tak je tam rubrika INZERCE, dokud jsem ten stary kram, mel tak jsem z nej clenum nejake casti venoval zdarma, takze tvuj prispevek prodam vahu levne a jsi nejakej divnej, vzdyt uz jsem ti ji preci jednou nabidl, je uplne stejne offtopic, jako ten muj:-)
qpc
Friday 25 May 2007 - 09:08:39 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
vrgadaa napsal ...

2qpc
ómlouvam se, ze ti kazim ksefty, ale kdyz se podivas vlevo na stranku, tak je tam rubrika INZERCE, dokud jsem ten stary kram, mel tak jsem z nej clenum nejake casti venoval zdarma, takze tvuj prispevek prodam vahu levne a jsi nejakej divnej, vzdyt uz jsem ti ji preci jednou nabidl, je uplne stejne offtopic, jako ten muj:-)


jenomže já ji neprodávám ,nejsem tady na obchod ,ale napsal jsem mu,kde ji za ty peníze sežene,tomu se říká rada.kdybych chtěl,klidně je budu sekat s přirážkou a stejně by se prodaly,nebot ceny jsou někde jinde,ale to v Oplí rodině nedělám...


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Tomin
Friday 25 May 2007 - 10:35:19 Citovat
Host
To JardaB: vahu na V6 jednu mam do zasoby, ale nechtel bych se ji zbavovat. Takze jedine jestli mi nekdy vyjde cas taky zajet na sraz, nebo - bydlim u Kladna ...
Ale zalezi take na konektoru. Mel jsem V6 z 97. roku mela jinej konektor nez vaha. K vaze mam i konektor, takze jsem do auta napajel i ten druhej a pak jsem mohl prohazovat.

To qpc: ten prispevek od vrgady neni uplne OT, protoze tu vahu co mam jsem koupil za 1000,-
a vrgada rika ze "za 4000 je to drahe" a ja to potvrzuju
qpc
Friday 25 May 2007 - 16:56:56 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
[quote]
To JardaB: vahu na V6 jednu mam do zasoby, ale nechtel bych se ji zbavovat. Takze jedine jestli mi nekdy vyjde cas taky zajet na sraz, nebo - bydlim u Kladna ...
Ale zalezi take na konektoru. Mel jsem V6 z 97. roku mela jinej konektor nez vaha. K vaze mam i konektor, takze jsem do auta napajel i ten druhej a pak jsem mohl prohazovat.

To qpc: ten prispevek od vrgady neni uplne OT, protoze tu vahu co mam jsem koupil za 1000,-
a vrgada rika ze "za 4000 je to drahe" a ja to potvrzuju


novou váhu s dvouletou zárukou za 1000,- kč?


[ Upraveno Friday 25 May 2007 - 16:58:29 ]

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas_
Friday 25 May 2007 - 17:14:03 Citovat
Host
Tomin napsal ...

To qpc: ten prispevek od vrgady neni uplne OT, protoze tu vahu co mam jsem koupil za 1000,-
a vrgada rika ze "za 4000 je to drahe" a ja to potvrzuju


Nova vaha vzduchu se zarukou za 1000,- Kc ...
I kdyz ji moje auto nema beru, i do zasoby, kde lze objednat ?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1654 sec,0.1210 z toho dotazů.