• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
X20XEV 16V - nestartuje studený na benzín - na LPG ano ?!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Derek
Sunday 06 May 2007 - 17:41:58 Citovat
Host
Zdravím pánové, prosím o radu. Za studena nemůžu nastartovat, často se stane, že motor jakoby na pár otáček chytne - zlomek vteřiny a pak chcípne a nejde to. Pokud přepnu na LPG, chytne do 0.5 vteřiny. Stačí jednou nastartovat nebo ujet pár metrů a už chytá bez problémů. Vyblikání kódů nic neukáže. Už jsem měnil palivový filtr ale bez výraznějšího efektu. ( No snad to bylo chviilku lepší). Čidlo vačk. hřídele také. Díky.
ttoommaass
Sunday 06 May 2007 - 18:11:48 Citovat
Host
No, co zkusit procistit palivovy system?
Natankovat Zelvi pauvr, nalit do nej citidlo vstriku a jet alespon 100kilometru na benzin?

Nevim, ja bych zatim zkusil tohle.

A nenatankoval jsi v minulosti naftu misto benzinu?

Tom

VB 96
X20XEV
270100km
Derek
Sunday 06 May 2007 - 18:24:06 Citovat
Host
Áaa ta sklerosa, úplně jsem na to zapomněl.
To už jsem taky dělal, včetně nějakého toho carburator cleaneru nebo jak se to jmenuje.

Nafta ?? To ani nevím co je!! Jsem sice blbej ale takhle zase nee !!

Ono jak to už chytne, tak i na ten benzín to celkem dobře jede
Martas_
Sunday 06 May 2007 - 18:28:21 Citovat
Host
Mozna by stalo za to rict, jakej druh LPG v tom mas, nemuze byt chyba i v "prepinani" Benzin/LPG ?
Derek
Sunday 06 May 2007 - 18:37:50 Citovat
Host
LPG to nejjednodušší.Je tam od té doby co s tím jezdím (115kkm) , repas před 15kkm. V přepínání to určitě nebude, když nastartuju na LPG, rozjedu se, můžu okamžitě přepnout zpátky na benzín. Pak je to chvilku línější ale max. 100-200m.
Tlumex
Sunday 06 May 2007 - 18:54:06 Citovat
Host
Derek napsal ...

LPG to nejjednodušší.Je tam od té doby co s tím jezdím (115kkm) , repas před 15kkm. V přepínání to určitě nebude, když nastartuju na LPG, rozjedu se, můžu okamžitě přepnout zpátky na benzín. Pak je to chvilku línější ale max. 100-200m.




Kolik na ten plyn mas najety? Nemas zacpany fstriky? LPG mas nasavany?
Derek
Sunday 06 May 2007 - 19:16:25 Citovat
Host
Najeto? - vždyť to píšu!. Nasávaný - nevím, je to stejný jako jsem měl na Š125. Problém je ve startování za studena nikoliv v jízdě či startování za tepla.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1428 sec,0.1062 z toho dotazů.