• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VB 2,5 6V AUTOMAT
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgadaa
Monday 16 April 2007 - 17:56:33 Citovat
Host
toz drzim palce-vitej v klubu 6hrnkaru
Tlumex
Monday 16 April 2007 - 18:08:15 Citovat
Host
qpc napsal ...

víceméně převažují kladné reference,pokud budeš měnit olej a rozvody a neselže ti EGR ventil,tak to šlape... Jinak v Náchodě a Kladně je dobrej autodoktor..


Hlavne v nachode s tveho vozitka bude propukat velky nadseni ?lola
Cesťák
Monday 16 April 2007 - 18:45:21 Citovat
Host
Re TLUMEX
Doufám, že to bylo v dobrým.
qpc
Monday 16 April 2007 - 18:50:18 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
[Hlavne v nachode s tveho vozitka bude propukat velky nadseni ?lola
[/quote1176742142]

o nadšení mechaniků dělat něco v tomto autě na tomto motoru už řeč byl.nikdo se do toho nehrne,ale pakliže by bylo třeba,určitě se i Náchodský daj ukecat...


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Pája
Monday 16 April 2007 - 20:31:31 Citovat
Pája
Uživatel #646
Registrován: Thursday 16 March 2006 - 13:03:59
Příspěvků: 168
Tak i já se přidám.
Mám stejnej motor, ale ve 3.0 v omeze. Co se týče servisu, většinu práce si musím udělat sám, protože servisy se tohole motoru bojej ?lola (nevím proč) To sem chtěl jenom vyměnit čidlo otáček motoru. Pak jsem zjistil proč. Znamenalo to odstrojit půlku auta. A rozvody ? Jedinej, kdo s tím neměl problém byl OPEL. A byl nejlevnější !!! Největší problém jsem zatím měl s elektrikou. Ale kompletní vyndání interíéru a jeho vysušení (cca. měsíc) to zřejmě spravilo.
Já osobně jsem kouzlu 6-ti válců podlehnul. I když se to s..., tak bych neměnil. Možná za 8-mi válec.
Co se týče LPG. Mám v autě rozdělaný nasávaný systém BRC, ale zatím nikdo mi to nechce dodělat. (už jsem to tak koupil).
Podle zkušeností na ORC bych určitě do sekvence nešel.
Jestli se to bude s... podle mě záleží na tom daném kuse. Může zlobit i nový auto, já bych to toho šel. _;

1. Opel OMEGA B 3.0 MV6 -X30XE
2. Opel OMEGA B 3.0 MV6 -X30XE
3. Opel KADETT 2.0 GSi -C20NE
4. Mercedes-Benz V 230 TD




JardaB
Monday 16 April 2007 - 20:47:23 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No jo, ten motor je proste zajimavej, ma jen jeden konstrukcni problem - je asi 2x vetsi, nez by se do daneho prostoru vesel ?lola
K ty sekvenci - me to celkem funguje, lepe receno, na plyn to chodi OK ale uz se tomu nechce na benzin - je mozny, ze je i nejaka porucha, cidlo teploty, vaha nebo tak neco, vkladam nadeje do cervnoveho srazu, ze tam bude diagnostika a mohlo by se tomu prijit na kloub _; Na druhou stranu, krome chovani tesne po startu s tim nemam problem. Ale uz bych do toho LPG nedaval.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Tuesday 17 April 2007 - 00:33:08 Citovat
Host
mne ta sekvence kdyz jede-tak opravdu jede a neni poznat rozdil mezi benzinem a plynem, pricemz i spolehliva funkce bynzinu je zachovana, bohuzel se v tom obcas neco vysere a pak ti mi plynari nad tim badaji den dva nebo i tyden, pripadne to auto odvezou k nadplynarum na druhy konec republiky (nemohu rici kriveho slova jsou ochotni a delali to zatim v ramci zaruky). Nicmene pri posledni navsteve mi dal jejich sef (koncila zaruka) dobrou radu-at to odvezu do nejblizsiho autobazaru, cimz taktne naznacil, ze po konci zaruky to asi bude jine kafe. A ja si plynofikaci predstavoval kapku jinak. Kdybych predtim videl, jak ten motor vypada po plynove prestavbe, tak bych do toho samozrejme nesel. A ten nasavany jsem u tohoto motoru videl opravdu na vlastni oci-takze to jde zrealizovat. No kdyz budes mit stesti budes spokojen, s vectrou ten motor bude lepe cvicit nez s tezkou omegou, kdyz stesti mit nebudes, varovali jsme te dostatecne:-)
Cesťák
Tuesday 17 April 2007 - 06:12:48 Citovat
Host
Kluci dík, děj se vůle oplí.
Cesťák
Tuesday 17 April 2007 - 15:15:28 Citovat
Host
Tak si představte, někdo mi ho vyfouk. Asi jsem k vám byl moc otevřenej. Ono jim to stojí několik měsíců na dvoře a potom to někdo narychlo koupí několik hodin přede mnou. Ten prodejce taky není moc rovnej. Od pondělí to s ním mám domluvený, schválně, aby byl ten kšeft jeho, tam jedu na poledne, protože prý dělá až od 12 a on mi řekne sorry, dopoledne si ho odvezli. Tak ať ti teda dobře slouží. Vy ostatní, jestli víte o něčem k světu, dejte vědět.
qpc
Tuesday 17 April 2007 - 15:42:25 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
no,tak to je slušnej konec jednoho příběhu... __;

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1888 sec,0.1361 z toho dotazů.