• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ąpatné táhnutí
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Wednesday 08 September 2004 - 08:01:19
Host
mám vectra 2,0 16V benzín,najeto 101tis.km., r.v. 00. včera jsem byl u benzínky a jel jsem tam fakt úplně s prázdnou nádrľí(tedy skoro) bral jsem asi tak 40 litrů a kdyľ jsem pak zkouąel na to ąlapat tak to ąlo ąpatně do otáček ale jen někdy a před tím se to vytáčelo úplně vpohodě
nevíte čím by to mohlo být? třeba ąpatný benzín nebo jak byla ta nádrľ prázdná tak nějaké nečistoty u dna nádrľe se rozvířily. Díky za radu
riwal
Wednesday 08 September 2004 - 08:30:17
Host
Svinstvo na dně mohlo zasrat palivovej filtr.
Lib
Wednesday 08 September 2004 - 08:52:59
Host
40litru neni ani skkoro prazdna nadrz, kdyz je na 60 nepretankovavas? Mohl bys mit ucpany aktivni uhli v odvetravani nadrze a pak by ti v nadrzi vznikal podtlak. Podivej se jestli neni vyduta.
Anonymous
Wednesday 08 September 2004 - 09:14:16
Host
Lib napsal ...
40litru neni ani skkoro prazdna nadrz, kdyz je na 60 nepretankovavas? Mohl bys mit ucpany aktivni uhli v odvetravani nadrze a pak by ti v nadrzi vznikal podtlak. Podivej se jestli neni vyduta.

já sem myslel to, ľe jsem jel k benzínce a měl jsem úplně suchou nádrľ a pak sem natankoval a mám tam tak 40 litrů. kde se mám na to podívat.?
maniac
Wednesday 08 September 2004 - 09:14:53
Host
Lib napsal ...
40litru neni ani skkoro prazdna nadrz, kdyz je na 60 nepretankovavas? Mohl bys mit ucpany aktivni uhli v odvetravani nadrze a pak by ti v nadrzi vznikal podtlak. Podivej se jestli neni vyduta.

kde je aktivní uhlí a co je to vyduta
maniac
Wednesday 08 September 2004 - 09:16:20
Host
a nemohlo by to být tou váhou vzduchu nebo jak se to jmenuje a poznají to na diagnostice? Díky
Lib
Wednesday 08 September 2004 - 09:57:28
Host
maniac82.99.162.243 napsal ...

kde je aktivní uhlí a co je to vyduta


Aktivni uhli je takovej proste takovej filtr v ovzdusneni nadrze, kterej zabranuje unikani vyparu benalu z nadrze. Pokud tankujes moc (da se to udelat, staci nestisknout pistolu uplne naplno) tak ti hladina vyleze az do toho filtru a ty castecky se slepi, cimz se to ucpe. Pak nema nadrz odvzdusneni a vytvari se v nem podtlak, takze by se udajne melo prohnout dno nadrze (vyduta, ale mozna spis vduta, tezko rict ) NIO kdysi na tohle radil udelat pididirku do vicka nadrze.
Lib
Wednesday 08 September 2004 - 10:02:52
Host
Anonymous82.99.162.243 napsal ...

já sem myslel to, ľe jsem jel k benzínce a měl jsem úplně suchou nádrľ a pak sem natankoval a mám tam tak 40 litrů. kde se mám na to podívat.?


Uplne suchou - tj blikala ti kontrolka? Ona nejdriv sviti a pak blika. Pri blikani uz zacinas byt opravdu na suchu, nedporocuje se tak moc jezdit (aneb v manual mas tucne napsano s vykricnikama ze okamzite doplnit). Ale pokud jsi takhle na suchu a natankujes jen 40 litru, tak bud jsi nedaval plnou (na to jsem zapomnel, ja dycky davam plnou tak predpokladam ze to tak delaji i ostatni ) nebo mas neco spatne. Ja mam podobny problem, me pri plne nadrzi ukazuje palivomer 45 (kousek nad predposleni carecku) a cert vi kolik je toho v nadrzi, pistola se ale vypina takze je asi plna. Muzu to mit spatnym plovakem, coz by slo zjistit relativne vyjetim nadrze do zdechnuti, ale na to nemam odvahu (muzes znicit kat)
maniac
Wednesday 08 September 2004 - 10:22:22
Host
Lib napsal ...
Anonymous82.99.162.243 napsal ...

já sem myslel to, ľe jsem jel k benzínce a měl jsem úplně suchou nádrľ a pak sem natankoval a mám tam tak 40 litrů. kde se mám na to podívat.?


Uplne suchou - tj blikala ti kontrolka? Ona nejdriv sviti a pak blika. Pri blikani uz zacinas byt opravdu na suchu, nedporocuje se tak moc jezdit (aneb v manual mas tucne napsano s vykricnikama ze okamzite doplnit). Ale pokud jsi takhle na suchu a natankujes jen 40 litru, tak bud jsi nedaval plnou (na to jsem zapomnel, ja dycky davam plnou tak predpokladam ze to tak delaji i ostatni ) nebo mas neco spatne. Ja mam podobny problem, me pri plne nadrzi ukazuje palivomer 45 (kousek nad predposleni carecku) a cert vi kolik je toho v nadrzi, pistola se ale vypina takze je asi plna. Muzu to mit spatnym plovakem, coz by slo zjistit relativne vyjetim nadrze do zdechnuti, ale na to nemam odvahu (muzes znicit kat)


Já jsem včera jel asi tak 6 km na tu blikající kontrolku. A chtěl jsem natankovat jen 40 litrů o to mi neąlo. Ale ąlo mi o to, ľe pak jsem se snaľil vytočit motor do vyąąích otáček a moc to neąlo tedy někdy jo a někdy ne tak sem si říkal, jestli to nemá nějakou souvislost s tou prázdnou nádrľí? A nebo jestli to nemůľe být ta váhu vzduchu ale před tím mi to nedělalo. díky
Lib
Wednesday 08 September 2004 - 10:48:10
Host
to bude teda s nejvyssi pravdepodobnosti fakt ten bordel, mas asi moc ucpany sitko ...
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2639 sec,0.2147 z toho dotazů.