• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kryci plechy zadnich brzdovych kotoucu.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Rado
Wednesday 26 November 2008 - 12:09:00 Citovat
Host
Dobry den.Mam Omegu"B"97 a neustale resim problem ten,ze mi vyskakujou z tech plechu drzaky brzdoveho oblozeni rucni brzdy.Pro pochopeni,je to takova tycka na ni je mensi valcova pruzina.Kdyz namontujete pakny rucni brzdy,tak ta tysinka se tam zajisti do toho plechu a krizovym sroubovakem pootoci.Problem je v om ze ty dirky kde se zajistuje ta tycinka uz jsou tak opotrebovane ze to tam moc nedrzi.Proste je uz to vytahane.Kdyz jsem se tak na to dival tak sundani toho plechu bude "porod"Daji se ty plechy nekde koupit??U autokelly je pry nemaji tak tet nevim....resil uz to tady nekdo??prosim o nejakou radu.Dik predem
JardaB
Wednesday 26 November 2008 - 12:15:39 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Resil jsem to tak, ze jsem tam narval tu tycku s pruzinkou ze Skody 1203, (ta je i jinak velmi podobna konstrukcne ), nastesti to byla ta dirka co je zezadu pristupna a je to tam obracene -> nevypadne. Misto vymeny plechu bych zvolil jakekoli bastl reseni, ktere tam tu pruzinku udrzi, zahnuty svareci drat, podlozku, pripadne neco sofistikovanejsiho, nebo se da ta dirka zavarit a udelat znova vrtackou. Ona je tam ta pruzinka stejne celkem na h.... (aspon u me tam nebyla aspon rok a nebrzdilo to stejne jako predtim )

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Rado
Wednesday 26 November 2008 - 12:40:13 Citovat
Host
Dik za rychlou odpoved.Taky jsem se dival jestli je ta dirka videt zezadu ale zezadu se tam nejde dostat!!To je prave ten problem...
pepex 2.5td
Wednesday 26 November 2008 - 16:32:51 Citovat
Host
Já to řešil tak,protože jsem koupil neorigo příslušenstí ATE, že jsem tam narval ty količky obráceně, a pak šroubovákem vyhnutej materiál ve štítu zpět zatlačil..prasárna jaxven ale fachčí to..
A je u toho průser, že je za zadu přístupná jen jedna díra pro prostrčení obráceně..Protože tam vadí tělo těhlice..Chtěl bych nový ale 3000 za kus nedám..V druhovýrobě jsem je nenašel..
Rado
Thursday 27 November 2008 - 11:25:45 Citovat
Host
Asi to udelam tak,ze ty diry zavarim a vyvrtam znova,vypiluji a uvidime.V miste navareni by se to melo zesilit.
hery
Friday 28 November 2008 - 10:06:48 Citovat
Host
rado tady je rada z jedne strany dej podložku ze zadu tu vyrobiš z male podložky propilovaním do ovalu a malym ohnutím podložky proti pootočení to bude zajištěne.hlavní vychytavka je dat horní pružinu ze zadu paken ma tendenci přitahovat pakny k zadní stěně a proto stačí 1 kolík.je to takova rychla oprava před naročnějším řěšením a funguje.hlavně pružinu ze zadu.
Rado
Friday 28 November 2008 - 15:57:56 Citovat
Host
hery napsal ...

rado tady je rada z jedne strany dej podložku ze zadu tu vyrobiš z male podložky propilovaním do ovalu a malym ohnutím podložky proti pootočení to bude zajištěne.hlavní vychytavka je dat horní pružinu ze zadu paken ma tendenci přitahovat pakny k zadní stěně a proto stačí 1 kolík.je to takova rychla oprava před naročnějším řěšením a funguje.hlavně pružinu ze zadu.
hery dik za radu,a ja tu pruzinu mam na kazdem kole ze predu,tim padem to ma tendenci tahat ven!!Dobra rada!pokusim se je dat zezadu.dik zatim

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1420 sec,0.1054 z toho dotazů.