• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
©ikovný doktor-Beroun
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Brčko
Friday 11 February 2005 - 13:14:10
Host
Ahoj,právě jsem se od kamaráda dozvěděl,ľe v Berouně (střední čechy)je prý dost ąikovný mechanik na oplíky.Má i na netu stránky.Nezná ho někdo?Nebo nemá někdo na něj kontakt.Do Berouna to mám kousek,tak by to nemuselo být marný
Yper
Friday 11 February 2005 - 13:23:52
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
... jo, celou dobu mlčí a v Berouně řekne: "BEROUN!"
Teď váľně, jeątě jsem nezaznamenal reference na měkoho odtamtud.. Hovoří se tady jen o dvou Guru: NIO a Andrej.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Brčko
Friday 11 February 2005 - 13:45:29
Host
No,mohl by to být i Andrej.Ten je z Kladna,Tak se mohl přestěhovat sem.Bylo by to dobré.Jo a údajně by to měj být člověk pocházející z východu(Rusko atd.)
Duffy
Friday 11 February 2005 - 14:28:44
Host
To mě pobavilo, a» je odkudkoliv, Andrej s Niem patří mezi největąí experty. Myslím, ľe Andrej-Kladno, Nio-Náchod - sakra, to je neplacená reklama ale zaslouľená
Brčko
Thursday 03 March 2005 - 08:34:40
Host
Tak super zpráva,alespoň pro mě.Včera jsem od toho kamaráda dostal tel.číslo a jméno na toho guru Z Berouna a kdo se zněj nevyklubal.Je to Andrej:©koda,ľe nám k tomu nic neřekl.Je fakt,ľe sem ho tu uľ nějaký týden neviděl přizpívat.
Duffy
Thursday 03 March 2005 - 08:42:16
Host
Asi maj dost práce... To neni jak my, kancelářský ulejváci, věčně na netu zavěąení
Brčko
Thursday 10 March 2005 - 12:46:53
Host
Tak koukám,ľe to tady musím uvést na pravou míru.Omlouvám se vąem,kterým jsem zamotal hlavu.S Andrejem jsem uľ mluvil a je pořád na Kladně.Tak sorráč
OnD
Wednesday 16 March 2005 - 17:37:36
Host
Ja bych taky rad mluvil s Andrejem - tedy zatim se mi jedna o prkotinu, jako je vymnena oleje, ale casem bude treba nejakeho rodinneho OpleDr. Napr. mi klepa PP kolo, nesviti zpatecka, zlobi alarm, chybi zasterky, promackly Z naraznik... Muze mi nekdo na Andreje poskytnout kontakt?
Dekuji
OnD (email:OndrejTECKAPechATvolnyTECKAcz)
riwal
Wednesday 16 March 2005 - 19:09:59
Host
777 188 841
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1320 sec,0.1014 z toho dotazů.