• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Oplacke motory - výdrľ
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
EnRico
Tuesday 08 March 2005 - 21:59:47
Host
U Srby jsem se jednou potkal s maníkem, ten přijel s tmavěmodrou Astrou F 1.6i (5dv) a ptal se, jak mi to jezdí. On měl na astře 386 tisíc km a prej dobrý, jen uľ mu to "vevnitř tak nějak hrká".
smepet
Thursday 17 March 2005 - 10:22:07
Host
riwal napsal ...
Ty nevim, ale kdysi tu někdo psal - uľ je to dávno - ľe má na Vectře dvoulitru benzínu nalítáno skoro 400k a motor zatim nedělal. Aľ se mi tomu nechtělo věřit. No jasný je, ľe auto musí včas do světa neľ řeąit takový fatálky.


To jsem byl ja. Vebe X20XEV 392 000 km. Prvni velka oprava: tesneni pod hlavou,srovnani hlavy. Tlakovalo to vodu. Nakonec se zjistilo, ze to ucpanym chladicem. Jeste to ma prvni spojku. Motor je OK, dolevam 1,5l oleje na 15 000 km. Rez je kam se podivam. Dneska jsem to dal do bazaru, koupil jsem OMEGU

Tomas
Monday 21 March 2005 - 00:56:05
Host
Jen tak mimochodem mel jsem Medoura starou 123ku, s 3 litrovym 5ti valcovym dieslem a ten mel najeto 700k. A jel perfekte, jen se chcipanim to bylo horsi, musel jsem vzdy pres rychlost Melo to nejaky podltlakovy uzaver nafty , ale nejak nefakal. Ale jinac super auto, a na to stari, kam se hrabou ty novy.
Jinac nevite co "vydrzi" v Omeze - BMW 2,5 TD Kolik s ni mate nalitano?
dada
Monday 21 March 2005 - 01:25:24
Host
ffffrrf
Lib
Monday 21 March 2005 - 07:23:51
Host
otec ma ve VeA nalitano zhruba 190, ale to auto ma velmi roztodivnou minulost (viz to ze to melo pri prodeji min jak pri prevozu hranic a tady asi 6tyho majitele ) takze to ma nalitano hrubym odhadem asi 250 a vice, zatim pohoda, jede dobre a solej v norme, emise a spotreba taky. Motor C20NE. Ja mel na astre F C16NZ 180k a taky celkem pohoda (akorat olejnicka - ne ze by to olej zralo, ale tekl - netesnosti)
Lib
Monday 21 March 2005 - 07:30:00
Host
ja myslim, ze je to stejne vsechno o udrzbe ... jsou lidi co litaj s autama porad 200, tak to furt jede jak motorovka na 5-6k a na udrzbu docela serou (viz krasny priklad nasi firemni oktavnky 1.6 100ps, ktera uz to mela po 150k za sebou, to byl desnej hrkac). Bavil jsem se manikem, co si rad zalbne s bavorem M a prej kdyz se to pouziva jak je to urceny, tak 100k a je po tom
Vodník
Monday 21 March 2005 - 08:06:34
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Tomas147.228.209.2 napsal ...
Jen tak mimochodem mel jsem Medoura starou 123ku, s 3 litrovym 5ti valcovym dieslem a ten mel najeto 700k. A jel perfekte, jen se chcipanim to bylo horsi, musel jsem vzdy pres rychlost Melo to nejaky podltlakovy uzaver nafty , ale nejak nefakal. Ale jinac super auto, a na to stari, kam se hrabou ty novy.
Jinac nevite co "vydrzi" v Omeze - BMW 2,5 TD Kolik s ni mate nalitano?


Tak to by mne, s dovolením, taky zajímalo. Kupoval jsem Omegu nedávno, a kdyľ jsem volil mezi naftou a benzínem, zkuąený automechanik konstatoval, ľe 2,5 TD po 160 tisících je "dobře zajetý, prakticky nový motor". Tak jsem to koupil, načeľ se odporoučely váha vzduchu a čerpadlo. Ale motor sám - to zní jak Braniborské koncerty. Za osm litrů.
Honza
Monday 21 March 2005 - 09:19:48
Host
Cau, mam omegu 2.5td. Ja jasny, ze jsou dnes motory nekde jinde, ale mam na ni 275000 a nic!!! Jen jak kokot menim stabilizatory (nase silnice) kotouce a kdyz me trochu hur startoval motor vymenil jsem 3 svicky!!!!!! To se jinem od WW jen zda. Takze starej ale jak pise kolega na 200k zajetej. Je to o tom znat to a nenakladat ,kdyz je studena palice (jedina jeho slabost je proste velka a krouti se). Dene jezdim 100Km do prace a fakt docela dobry. Jo a oktavka me od krizovatky ujede, ale pak...Zrovna mam na ni vadny predni lozisko (puvodni) to na jinejch vozech maj treti. Zase jsem asi vlitl do doury a bylo...Silnice!!! _love
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1696 sec,0.1273 z toho dotazů.