• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra B versus Omega
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Rad 32
Monday 06 September 2004 - 01:42:12
Host
Ahoj opláci mám VeB 1,7 TD 60kw.S autem jsem spokojenej,jediné co mě docela chybí je klimatizace.
Tak jsem se rozhodl mého miláčka prodat a koupit Opla s klimou a v kombiku.Teď ale babo raď.VeB 1,7 TD s klimou a v kombi s motorem Isuzu(jsem snim spokojen) asi neseľenu
bo je jich poskromnu.Takľe VeB 2,0DTL nebo 2,0Di,těch je mraky a za přijatelnou cenu.Teď si ale říkám ľe nás je doma pět a za stejné pov.ručení bych moch mít i Omegu 2,5 TD.
Bohuľel nevím jak podstatný je rozdíl třeba ve spotřebě mezi
Omegou a VeB.A taky jsem slyąel,ľe Omegy maj při stáří nějaké problémy.Prosím, prosím kdo ví víc a» napoví.Děkuji.
Nemáte někdo foto vnitřku Omegy hlavně místa za př.sedačkama. Email
Anonymous
Tuesday 07 September 2004 - 08:59:34
Host
Mám omegu na benzín. Z toho, naco se ptáą ti povím jen toto: Je tam místa jak v obýváku. 5 lidí se tam sveze fakt pohodlně. Kdosi to přirovnal k rozvyklanému houpacímu křeslu (dotyčný měl Alfu-Romeo). Já bych to přirovnal k pohovce. O něco víc místa vzadu má ale určitě Superb. Pro bezpečnost rodiny uľ víc udělat nemůľeą. Problémy čekej jako s Vectrama. (neznám diesely) Co si uľ ale nikdy nevychutnáą, je poľitek z řezání zatáček, kontakt s vozovkou a pocit, ľe máą auto "v ruce". Zato si vychutnáą kaľdou deląí tůru. Je to hold těľká kráva. Jinak si myslím, ľe bez klimy se jezdit nedá, ale význam digitální regulace se mi u Opla vytrácí. Právě se chystám tu mou rozebrat do ąroubku. Nechce se mi věřit, ľe display s teplotou je tam jen pro srandu. Závěr: někdy vectrákům závidím, ale jen někdy - omegu bych za vectru v ľádném případě nevyměnil (jezdím občas dlouhé trasy a také jedinou obranou proti dneąním řidičům je pořídit si tank - nebo aspoň omegu)
Lib
Tuesday 07 September 2004 - 09:03:55
Host
mas to asi rozbity, ja mam digiklimu a funguje skvele, co nastavim za teplotu, tu to drzi
Michal (výąe "Host")
Tuesday 07 September 2004 - 15:39:46
Host
Lib napsal ...
mas to asi rozbity, ja mam digiklimu a funguje skvele, co nastavim za teplotu, tu to drzi

Máą pravdu. Zatím sbírám odvahu do rozebrání palubky... Asi mám ucpané vąechny voątiny radiátorů i výparníku. Jezdil jsem bez pylového filtru (blbec). Dneska vím, ľe se musí pravidelně měnit. To se stím pak elektronika nedomluví. Moľná mě čeká daląí překvapení v mechanice. Navíc mi přestala fungovat regulace otáček fukaru. Netuąím proč... &|
Landis
Wednesday 08 September 2004 - 16:08:52
Host
Fotky omegy mas v majlu. Jinak jsem s ni spokojen, jak uz bylo napsano, pojizdny obyvak. Mam 2.5TD kombi a uz bych nemenil, priste zase omega (ale uz 2.5DTi + chip - to je pak narez). Jinak mam tu svoji taky cipnutou a je to znat i kdyz to nema takovy efekt diky automatu.
Rad 32
Wednesday 08 September 2004 - 22:07:29
Host
Landis děkuji za foto máą hotovej Cadilac fakt obývák a ta automatická klima hmm ta by mi sluąela.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2521 sec,0.2062 z toho dotazů.