• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koupě vozu VeBe 1.6 16V
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Petr G.
Sunday 05 September 2004 - 23:00:38
Host
Dobrý den vąem příznivcům této značky.
Chtěl bych Vás poprosit o radu.Ma totiľ v úmyslu koupit tento tap vozidla r.v. 96-98 a chtěl jsem se zeptat, zda někdo z Vás má s tímto typem vozidla nějakou zkuąenost a na co bych si měl při jeho koupi dát pozor a připadně mi poradit.
Předem děkuji za kaľdou radu
Email
Lib
Monday 06 September 2004 - 08:07:09
Host
je to liny, zere to olej a na to ze je to liny i moc benzinu. Nebrat. Uvedom si, ze to auto je tezky, 1.8 je minimum, dvoulitr optimum, 2.5 lahudka. Doporucuju dvojku, sice vetsi rucenim, ale skvely pomer pomer vykon/provozni naklady
fist
Monday 06 September 2004 - 10:10:28
Host
Ja jsem v 7/04 koupil 1.8 vebe, mam nizke ruceni, spotrebu kolem 7.5/8.0 kombinovanou, tichou, zadne trepani volantu ani pri jizde ani pri brzdeni, motor je pruzny az dost i pri plnem vozidle a 5 lidmi. Jeste planuju vymenu filtru za sportovni (jenom vlozky, nejsou drahe a daji se prat) a pripadne zaslepim EGR ale zatim funguje, tak ho necham fungovat. Jezdim na vpower a tak o litr mi sunda spotrebu pri me jizde, takze me ve finale vyjde lacineji nez levny shajz co jenom zasira motor a spatne tahne.

-peace-
maniac
Monday 06 September 2004 - 10:33:44
Host
fist193.84.208.46 napsal ...
Ja jsem v 7/04 koupil 1.8 vebe, mam nizke ruceni, spotrebu kolem 7.5/8.0 kombinovanou, tichou, zadne trepani volantu ani pri jizde ani pri brzdeni, motor je pruzny az dost i pri plnem vozidle a 5 lidmi. Jeste planuju vymenu filtru za sportovni (jenom vlozky, nejsou drahe a daji se prat) a pripadne zaslepim EGR ale zatim funguje, tak ho necham fungovat. Jezdim na vpower a tak o litr mi sunda spotrebu pri me jizde, takze me ve finale vyjde lacineji nez levny shajz co jenom zasira motor a spatne tahne.

-peace-
Vpower sniľuje spotřebu?
riwal
Monday 06 September 2004 - 10:55:58
Host
Povídali, ľe mu hráli.
Lib
Monday 06 September 2004 - 12:45:14
Host
riwal napsal ...
Povídali, ľe mu hráli.


Nene, opravdu snizuje spotrebu ... to mam odzkouseny, ale tak dramaticky aby se to vyplatilo zas ne. Ze trosicku cisti motor je taky fakt, ale ne za jednu-dve nadrze. Spis pomuze udrzet motor cistej. Hlavne jsem ho poznal v zime pri studenym motoru - ta plynulost chodu (na astre 1.6 180t km) byla opravdu znat. Do vebe sem jeste obyc nenalil, tak nevim
riwal
Monday 06 September 2004 - 13:26:50
Host
Petr G.194.108.195.158 napsal ...
Dobrý den vąem příznivcům této značky.
Chtěl bych Vás poprosit o radu.Ma totiľ v úmyslu koupit tento tap vozidla r.v. 96-98 a chtěl jsem se zeptat, zda někdo z Vás má s tímto typem vozidla nějakou zkuąenost a na co bych si měl při jeho koupi dát pozor a připadně mi poradit.
Předem děkuji za kaľdou radu
Email


Koukni sem:
Odkaz
Anonymous
Tuesday 07 September 2004 - 08:36:08
Host
V - Power sniľuje spotřebu. Potvrzuji. Mám Omegu B 3,0 a dojezd se prodlouľí tak o 10%. Z toho plyne, ľe to je i ekonomické, protoľe rozdíl v ceně je méně neľ 10% (větąinou je jen o 1,50 draľąí). To ovąem beru cenu naturalu 95 od ©la. Pokud někdo kupuje levný noname, můľe jezdit levněji (?) Důkazy o čiątění motoru ale nemám. Jen jejich reklama mi dává pocit, ľe se to vevnitř blízká. Super drahý Racing 99 jsem nezkouąel.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2473 sec,0.1891 z toho dotazů.