• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zkušenosti s oplem astra kupé 2,2 DTI
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kutulin
Sunday 28 January 2007 - 12:05:43 Citovat
Host
Mám Vectru B caravan. 2.2 dti 92kw. a najeto něco kolem 150tis.km. Jezdím dost naložený a hlavně dálky. Měnil jsem jen olej, filtry, žhavící svíčky (jen 3,ta 4 nešla vyndat, ale je naštěstí dobrá). Co jsem to dovez z D. tak na místě na volnoběh jde těžko servo, vymněnil jsem kapalinu je to o 50%lepší tak to dál neřeším.K motoru nemám co dodat:"lítá pěkně". Je potřeba se s tím naučit správně řadit. Po městě těžko pojedeš na 4ku. Na pětku při 1500ot/min jedeš téměř 100km/h a na dvojku při 3800ot/min.90km/h to mluví za vše...Já tak ovšem nejezdím. Spotřeba průměr kolem 6,6l. A kdyz hodně tak naloženej + 450kg náklad: Praha, Ostrava kopec, nekopec 140-150km/h tak to je kolem 7litrů. Co mě stále rajcuje a každého koho vezu je ten zvuk motoru respek. výše otáček. Jedeš 140km/h a motor si přede něco málo kolem 3000otáček. Miluju diesely a Opliky zvlasť. Přeji Ti šťastnou ruku při výběru, já jsem tuto Vectrunku hledal 3/4roku než jsem tu pravou objevil v Berlíně!!! A to jsem nebyl náročný:
Moje kriteria byla:
A)VECTRA B caravan motor 2.2Dti.
Nebouraná (a to byl problém,jedna z pěti možná nebyla bouraná hlavně v ČR a důvod je jasný:CR je jedno velké vrakoviště)
C)stříbrná metalíza a rozumný počet km.
Zdraví vás Kutulín.
JardaK
Sunday 28 January 2007 - 13:20:12 Citovat
Host
Já mám Omegu s motorem Y22DTH - mám ji od června - nyní najeto něco málo přes 19000km. Závadou byla jen utržená řemenice na klikovce, jinak zatím bez problémů. Startuje dobře jak teď studená, tak i když je teplá. Při mrazu ji nechám dvakrát nažhavit (někdy), někdy jen jednou - startuje po asi 2xotočení. Používám v ní převážně Shell V-Power Diesel. Je to možná dražší, ale motor jde tišeji, mám vyšší výkon. Na dvě nádrže jsem používal přísady do nafty (česká výroba). Myslím, že to ale nebylo ono- toť můj subjektivní dojem. Při koupi měla dle tachometru asi 100t km, ale ve skutečnosti si myslím měla asi o 100 až 120t víc. Dlouhodobá spotřeba mi vychází asi 7,2l. Podotýkám, že nemám lehkou nohu.
Conn.Andre
Monday 29 January 2007 - 13:36:27 Citovat
Host
Ahoj Jardo! Uz jsme o tom mluvili, ale pres to! Souhlasim tu uz z vyrcenym nazorem.. Cena je silene premrstena. Uz jsem za velmi podobnou videl opravdu peknou omegu. Ale tohle bude otazka srdicka, ne prakticnosti.. tak ze bych do toho sel. Jestli se ti libi, sel bych do toho.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1258 sec,0.1023 z toho dotazů.