• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ako casto voskovat? , vosky , leštěnky , postupy , výdrž , voskování v myčce , atd....
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Yper
Sunday 01 April 2007 - 16:07:18 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 IGI: je to jak napsal VGT. Ten odkaz jsem tam dal jen k tomu, aby všichni viděli, jak balení vosku od SIMONIZu vypadá a říkal jsem také o tom, že to není to, co mám já. Jen ta lahev je stejná, aby se všichni na první pohled dokázali zorientovat mezi regály.
Já psal, že jsem si na zelenou metlu koupil zelený, ale pak jsem toho litoval, že jsem si nekoupil přímo černý - ten pokryje i plasty a nezůstávají na černých částech barevné šmouhy.
Nicméně to, co jsi si koupil Ty a je to polohusté a čiré, je na VŠECHNY typy laků. Má jen nevýhodu, že to nepokryje drobné škrábace, protože to neobsahuje žádný pigment - ale zase je s tím čistá práce a dají se s tím voskovat i skla. To také nekdy dělám.
Koupil jsi dobře! _;

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Cabuko
Tuesday 03 April 2007 - 15:36:51 Citovat
Host
nazdarek,

taka blba otazka.. ze ked mam navoskovane, jako umyvat? cital som ze staci vodou splachnut, ale akoze vobec mi to neslo... vsetka spina tam ostala aj napriek tomu, a ked som dal silny prud vody zdalo sa mi ze aj vosk zmyvam, lebo ot njeaku bielu farbu zacalo robit...

inak voskoval som rucne s tuhym voskom turtle wax...
VGT
Tuesday 03 April 2007 - 16:47:47 Citovat
Host
Já si pod pojmem spláchnout vodou představuji (i když je to nepřesné pojmenování) polévání vodou z hadice a v tom mírném proudu vody kroužení smetáčkem po karoserii - (né houbou, tou se dá lak i poškrábat).
To, co píše Cabuko, bych nazval ostříkáním. Ale i při něm by běžná špína měla jít z větší části z navoskovaného laku dolů (jestli ne a navíc vosk na karoserii tvoří při ostříkání emulzi - no to je tedy "príma" výrobek. Byl to vůbec tzv.tvrdý vosk na karoserie - Hard wax?)
Cabuko
Wednesday 04 April 2007 - 19:52:54 Citovat
Host
No ono je pravda, ze som to ostriekal dost silnym prudom ?lola tak neviem mozno aj v tom bola chyba... a co sa tyka vosku tak ten bol myslim velmi kvalitny.. islo o ten americky turtle wax tuhy, v takej krabicke zelenej, a bol aj poriadne drahy, tusim najdrahsi zo vsetkyc h
omegalukin
Wednesday 04 April 2007 - 22:53:17 Citovat
Host
Vyzkoušel jsem barevný vosk od Simonizu. Aplikace jednoduchá, efekt skvělý, bohužel jsem zase zklamán neb jsem dnes (asi 14 dní po voskování) myl auto ručně na pumpě a po utření karoserie jelenicí je efekt navoskování pryč. Nějaká vrstvička tam asi zůstala, ale stojí to za prd. Ještě zkusím ten bezbarvý karnaubový, ale jestli i ten půjde do háje po prvním umytí, tak už fakt nevím. A to jsem to myl jen vodou bez šampónu
VGT
Wednesday 04 April 2007 - 23:40:29 Citovat
Host
omegalukin napsal ...

Vyzkoušel jsem barevný vosk od Simonizu.

A kde jsi ho koupil? V OBI jsem ho neviděl prodávat. Co je napsáno na obalu (kromě názvu Simoniz?)
Martas
Thursday 05 April 2007 - 07:01:38 Citovat
Host
omegalukin napsal ...

Vyzkoušel jsem barevný vosk od Simonizu. Aplikace jednoduchá, efekt skvělý


Co znamena aplikace jednoducha ? Navoskovat cely auto tvrdym voskem je "drina" na pul dne.
Anonymní
Thursday 05 April 2007 - 12:40:52 Citovat
Host
Martas napsal ...

omegalukin napsal ...

Vyzkoušel jsem barevný vosk od Simonizu. Aplikace jednoduchá, efekt skvělý


Co znamena aplikace jednoducha ? Navoskovat cely auto tvrdym voskem je "drina" na pul dne.


no veruze to da zabrat tak pol dna ?lola a jak bolia ruky po tom
omegalukin
Thursday 05 April 2007 - 16:23:51 Citovat
Host
Jednoduchou aplikací jsem myslel to, že rozleštění naneseného vosku jde velmi lehce, narozdíl od jiných leštěnek, které zalepují hadr a mazají se... Jinak jsem v OBI koupil Simoniz "Colour Polish". Chtěl jsem ten bezbarvý s karnaubou, ale ten u nás v OBI nemají, tak jsem vzal ten barevný. Odkaz je to ten ve spodní části stránky
VGT
Thursday 05 April 2007 - 18:43:18 Citovat
Host
2 Omegalukin: přesně tohle jsem tušil. To, není vosk, ale barevná leštěnka Odkaz
Barevný vosk je toto Odkaz a dovozcem do ČR (a také prodejcem) je firma Meteor.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1349 sec,0.1001 z toho dotazů.