• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak rozdělat vypínač světel
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
xBoletus
Wednesday 09 February 2005 - 11:05:03
Host
Potřebuju opravit kolečko na světla. Světla svítí, kolečko ale ne. Tato chyba pravděpodobně souvisí s osvětlením TID, o kterém jsem psal v jinym tematu. Je moľné, ľe je přepálená ľárovka a je tam nejakej kratas, nebo je spatnej potenciometr u regulace osvětlení pristrojovky. Proto se mi mozna spalil i TID. Proto bych ho potřeboval dostat ven a kouknout do nej. Nevite nekdo jak ho jde dostat ven? (pokud mozno bez rozdelani palubky. Dik
Yper
Thursday 10 February 2005 - 11:24:05
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pokud je to stejné jako u VéBé, tak dvěma ąroubováky zapřeą o boky a celou tu krabici vytáhneą-vyloupneą ven. Kdyľ ji máą pak venku, tak uľ uvidíą jak na ní. Je tam 1x ľárovička a 1x dioda na podsvícení. Odchází ľárovička a dá se vyměnit.
Co se týče opravy regulace osvětlení tak počkej, nebo poľádej Kluba, protoľe on mi kdysi poslal z německého webu obrázkový návod, jak se celý ten box rozebírá - já ho tedy rozebraný měl uľ předtím, ale z toho návodu jsem pak pochopil, ľe se dá rozebrat a vyměnit-opravit i to, co je nerozebiratelné.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
ronin44
Thursday 10 February 2005 - 11:44:31
Host
xBoletus147.229.34.136 napsal ...
Potřebuju opravit kolečko na světla. Světla svítí, kolečko ale ne. Tato chyba pravděpodobně souvisí s osvětlením TID, o kterém jsem psal v jinym tematu. Je moľné, ľe je přepálená ľárovka a je tam nejakej kratas, nebo je spatnej potenciometr u regulace osvětlení pristrojovky. Proto se mi mozna spalil i TID. Proto bych ho potřeboval dostat ven a kouknout do nej. Nevite nekdo jak ho jde dostat ven? (pokud mozno bez rozdelani palubky. Dik


myslim, ze "Jak na to" su aj nejake obrazky... Ak by si si s tym nemohol poradit, mozem Ti to nascanovat a poslat na mail
Yper
Thursday 10 February 2005 - 13:40:30
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jak na to je v tomto případě naprd! Neřeąí vlastní rozebrání celého boxu, ale jen jeho vydloubnutí a výměnu ľárovičky. To od Kluba byla klasická rozborka tohoto zařízení.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Monday 07 March 2005 - 08:52:23
Host
mal som moznost rozobrat celu krabicu, ale neodporucam, je to pekna pakaren. Dost tazko sa to sklada naspat. Okrem toho, aspon v mojej Atre F je ziarovka osvetlenia knofliku spinaca svetiel naletovana napevno a neda sa vymenit, iba cela krabica.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3064 sec,0.2610 z toho dotazů.