• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CD Aktualizace Navigace pro VeCe Siemens NCDC 2015
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kermit
Thursday 30 November 2006 - 19:13:50 Citovat
Host
Zdravím pánové... Nemáte už někdo aktualizaci 2006/2007 česká republika nebo rovnou Europe pack navigace do VeCe Siemens NCDC 2015? Pokud ano, poskytnete za úplatu ???
KroKro1
Thursday 08 February 2007 - 11:12:18 Citovat
Host
Ahoj,
Neviem, ci je to kompatibilne s navigaciou blaupunkt, ale ak ano, tak mam: (presny nazov) Blaupunkt Teleatlas Czech Rep. Poland DX 2006 2007 . Urcite nic zato nechcem. Tak ak vies, ze ti to pojde, tak sa mi ozvi na mail Email
Yper
Friday 09 February 2007 - 12:17:24 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Kluci, trochu opatrněji co se týká jakéhokoliv poskytování něčeho, co je v rozporu s licenčními právy.
Klub samozřejmě nemůže nést odpovědnost za podobné dotazy a komunikaci mezi jednotlivými diskutujícími, protože sám nic takového neprovádí a neposkytuje, ale aby na Vás zbytečně někdo neskočil.

Dotaz by spíš měl znít jako: máte někdo zkušenost s tím a nebo s oním a pokud ano, mohli byste se se mnou spojit? Uvažuji nad koupí a chtěl bych se na pár věcí zeptat.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Saturday 10 February 2007 - 13:02:26 Citovat
Host
Odkaz _;
Jerry
Saturday 10 February 2007 - 14:32:21 Citovat
Jerry

Uživatel #596
Registrován: Monday 30 January 2006 - 05:26:15
Příspěvků: 783
Yper: Souhlasim s tebou !!!

Ovšem je tady jeden hácek. Kdyby GM a jejich autorizovani prodejci "OPLU" toto prodavali tak si myslim ze by si to spousta z nas koupila. Ja to schanim uz rok co mam omegu a v autorizovanych servisech me honili od certa k dablu a nekdy me poslali mam pocit i za cernotou (tamhle v tom servise mi to za slusny prach zkopcej a pod). Proste mapa (podrobna) pro NCDC neni a nebude a sezente si ji kde chcete. Tak to jsou moje rocni zkusenosti se shanenim mapy do navi.

Jerry _;

Omega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128
JardaK
Saturday 10 February 2007 - 20:37:39 Citovat
Host
Mam navigaci NCDC 2013, ale zkusenost se shanenim CD pro Ceskou republiku mam stejnou - je to problem. Mam sice CD pro CR, ale není podrobna. Vice podrobna je v okoli Prahy, ale kdyz jsem chtel jet ve vychodnich Cechach podle ni, tak vedlejsi silnice neznala, pouze hlavni. Dopisoval jsem si tez s firmou Navteq, ktera je autorem map, ale pro CR nic neplanuji. Ma to byt vzdy s necim, ale tim to nebude podrobne. Takze jedine zkusit neco, co bude fungovat. Mam sice neco vyjednane, ale zatim mi prilis nefunguje display a tak to neresim. Snad se mi v budoucnu podari neco sehnat - zatim je to jen ve fazi nadeje bez skutecneho podkladu.
m.a.x.i.m.u.s
Sunday 11 February 2007 - 09:53:07 Citovat
Host
Otec má C5 a odkaz na nejnovější podrobnou mapu ČR jsem mu našel na fóru stejném jako tady a zdůrazňuju přímo odkaz na stažení tak to nebude asi tak žhavé...
JardaK
Sunday 11 February 2007 - 11:03:31 Citovat
Host
to m.a.x.i.m.u.s:
posílám Ti svùj mail - Email, abychom se mohli domluvit podrobneji. Díval jsem se na ten odkaz, ale nevím, pod cím dál hledat. Ozvi se mi prosím. Dik.
m.a.x.i.m.u.s
Sunday 11 February 2007 - 12:37:10 Citovat
Host
Momentík... Já měl na mysli to upozornění od Ypera
Mapu do navi jsem sehnal na Citroen C5 takže ta by byla do Opela asi na nic... Jinak tady Odkaz je to fórum...
m.a.x.i.m.u.s
Sunday 11 February 2007 - 12:39:25 Citovat
Host
Malá chybička __; Stahoval jsem z toho témata na které je odkaz hned ve 3. příspěvku _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1480 sec,0.1123 z toho dotazů.