• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
...mechanik
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pitrs
Thursday 23 November 2006 - 22:45:20 Citovat
Host
Dobrý den pánové.Neznáte dobrého mechanika přes motory, v okolí Ostravy?Mám Opel Astra 1,7 DTi,(Isuzu) 2003.Něco mám z motorem.Při akceleraci to porad 2x cukne jako by to vynechávalo nebo co a pak to už jede.A delá to u všech prevodových stupních.Jak za studena tak za provozní teploty.Dekuji.
Yper
Friday 24 November 2006 - 08:41:39 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Obávám se, že Ti nikdo s nějakým mechanikem v okolí Ostravy moc neporadí, protože Opelclub vznikl právě za účelem toho, aby majitelé Opelnic museli "dobré" mechaniky navštěvovat co nejméně.

Tvůj dotaz měl spíše znít ve smyslu - při každém přeřazení na jiný rychlostní stupeň a následné akceleraci mi to vždy 2x cukne.Co s tím?

Odpověď: ideální by bylo navštívit co nejbližší autorizovaný servis Opel a nechat si na diagnostice vyčíst závadu - pokud tam bude nějaká zapsaná. Z té se pak dá určit, co to vlastně zlobí.
Pokud tam nechceš jít, protože jim nevěříš (jako většina z nás tady), tak se podívej na EGR ventil, protože tohle hejble v sání motoru připouští do vzduchu (při propadu otáček k volnoběhu - při přeřazování) výfukové spaliny, aby se tak doplnil objem nasávaného vzduchu, protože při přeřazování současně spadnou i otáčky turba a to vlastně nedává dostatečné množství vzduchu.

Mohla by to být i váha vzduchu, ale zcela vyjímečně.
Pokud autu nerozumíš, tak pak je skutečně nejlepší navštívit nějakého automechanika.
Takže budeš muset nějakou dobu počkat, zda někdo z Ostravska se Ti sem neozve a někoho nedoporučí!?

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Pitrs
Sunday 24 December 2006 - 16:38:52 Citovat
Host
Zdarec tak na diagnostice se nezobrazilo nic.Tak nevim necham se mrknout na ten EGR venitl nekomu,sice nevim komu ale skusim jeste nekoho sehnat.Dik za odpoved.
marrtin
Tuesday 26 December 2006 - 16:45:19 Citovat
Host
Čau pitrs já znám jednoho dobrého mechanika z okolí ostravy je z petřvaldu u karviné a je to přímo odborník na opely a přímo na diesláky a jmenuje se Petr Dohnal a jeho tel. číslo je 731 474 524 tak pak se kdyžtak ozvi co si uněho vyřídil
Anonymní
Wednesday 27 December 2006 - 10:19:38 Citovat
Host
Dík za kontakt po svátcích mu zavolám.
Scheni
Wednesday 27 December 2006 - 10:33:23 Citovat
Host
Taky bych o někom věděl, je to kámoš, a bude mi opravovat i moji Corsu
Jmenuje se David Volný, tel - 777 164 697 a sídlí v OV - Radvanice

Scheni

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1892 sec,0.1545 z toho dotazů.