• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
sviti kontrolka airbagu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tomz
Thursday 03 February 2005 - 13:40:35
Host
Ahoj vsem uz jsem tento dotaz tady nekde videl ale nenaseljsem odpoved, muzete mi nedko poradit co by to omohlo byt? Zniceho nic mi zacala svitit na Vectre 2.0 16V cervena kontrolka airbagu.
NIO
Thursday 03 February 2005 - 17:25:37
Host
nejyky kontakt. nejspise pod sedackou. nez pojedes na diagn., protoze jinak to nezhasne, tak rozpoj konektory pod sedaky a trochu v nich pootoc klestemi ty piny(kontakty). pak je zacvakni zas do sebe a jed na diagnostiku. neboj se niceho. vypni klicky a klidne to rozpoj. nic se nestane.
Anonymní
Saturday 26 February 2005 - 15:32:08
Host
Mám ten samý problém,na diagmostice mi kámoą zjistil ľe to dělá airbag ve volantu tak jsem očistil a napruľil vąechny kontakty.Pak si nechal tu poruchu vymazat ale za 10 km kontrolka svítila zase podle vąeho to asi bude nalomený spoj v otočném kontaktu pod volantem.Pokud by to byl konektor pod sedačkou tak mi v Oplu poradili ľe nejlepąí je konektor vystříhnout a dráty sletovat ľe to tak dělají.Ale při této operaci je lepąí odpojit baterku.
NIO
Sunday 27 February 2005 - 08:46:54
Host
Anonymní82.202.114.139 napsal ...
Mám ten samý problém,na diagmostice mi kámoą zjistil ľe to dělá airbag ve volantu tak jsem očistil a napruľil vąechny kontakty.Pak si nechal tu poruchu vymazat ale za 10 km kontrolka svítila zase podle vąeho to asi bude nalomený spoj v otočném kontaktu pod volantem.Pokud by to byl konektor pod sedačkou tak mi v Oplu poradili ľe nejlepąí je konektor vystříhnout a dráty sletovat ľe to tak dělají.Ale při této operaci je lepąí odpojit baterku.


pokud je to krouzek pod volantem, tak nekdo spatne nasadil na zatocenych kolec ten krouzek a on se pak uvnitr pretrhne.. Delaji se repasy.pak to stoji asi 1500,- a novy asi 4500,- krouzek ma vuli jen 2,7otacek na kazdou stranu.
SCULLY
Sunday 27 February 2005 - 20:03:09
Host
Jedna technická.... Proklemovat předpínače odporem2,2 - 2,6ohm jdou. Ale je to samé i u airbagů nebo je tam jiná hodnota odporu?
NIO
Monday 28 February 2005 - 17:41:33
Host
SCULLY212.158.129.46 napsal ...
Jedna technická.... Proklemovat předpínače odporem2,2 - 2,6ohm jdou. Ale je to samé i u airbagů nebo je tam jiná hodnota odporu?


tohle je svinarna. ale je to stejne.
SCULLY
Monday 28 February 2005 - 19:50:09
Host
Svinarna hmmm... koupil jsem auto kde uľ nebyly bagy a kontrolka svítí taj ji chci zhasnout. nový bagy kvůli tomu kupovat nebudu. Přesto díky NIO. _love
riwal
Tuesday 01 March 2005 - 07:00:37
Host
Tak vyndej ľárovku.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1491 sec,0.1104 z toho dotazů.