• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Otáčky motoru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vasek
Wednesday 02 February 2005 - 21:33:33
Host
zdravím vąechny Opel příznivce, hlavně ty znalé. Mám VeBe 97, typ motoru X1,8XE a lítají mi otáčky při volnoběhu od tisíce do dvou tisíc. Prej je v háji "krokový motůrek"? Je to moľný? Kámoą (servisák) mi ho změřil, tak prej motorek maká, ale je v háji ta mechanická část. Dá se nějak opravit nebo někde sehnat za rozumnej peníz nová? Dnes jsem se ptal po vrakárnách a je to buď to samý co mám a nebo dobrou nemají. Prosím o www stránky kde se to dá splaąit, nebo aspoň o radu. Díkes.
fist
Thursday 03 February 2005 - 00:32:16
Host
No ja jsem to rozebral, procistil benzinem technickym a zatim (tuk tuk tuk) maka jako das, pro sichr jsem i ucpal EGR. Vse je na Odkaz hledej clanky vectra atd.
riwal
Thursday 03 February 2005 - 07:01:15
Host
Vyčistit de, ale úspěch není asi zaručen. Novej stojí okolo 5000,-
NIO
Thursday 03 February 2005 - 18:00:45
Host
nejlepe se to cisti kdyz mas i diagnostiku, protoze ho oddelas a v ruce si ho diagem pustis a on cely vyjede. pak se vycisti, namaze teflonem a pak prez diag zase zajede zpet.
v ruce bez diagu musis silou tahnout a on pomalu roztoci ty kolecka uvnitr a vyjede. zpet musi pomalu.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1554 sec,0.1266 z toho dotazů.