• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra Clasic II - Caravan
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Sunday 05 November 2006 - 16:38:11 Citovat
Host
RRAAFF napsal ...

Jinak tak mě napadlo, že na těch 400tKč by se dala s N1 Meriva 1,6TP, máš originál:-), na častější vystupování je lepší vyšší posez(líp se tam leze), slušnej rozvor. novější model.


Akorat ze Meriva je o dost mensi naz Astra a jaksi u ni zapomeli vyprojektovat kufr _;
RRAAFF
Sunday 05 November 2006 - 16:47:03 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
415litrů není zase tak strašný. Teda na auto.cz uvádí 350litrů a na D webu právě těch 415, tak nevím. Zase můžeš hýbat zadníma sedákama a zvětšovat kufr.
Odkaz

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Martas
Sunday 05 November 2006 - 19:23:21 Citovat
Host
RRAAFF napsal ...

415litrů není zase tak strašný. Teda na auto.cz uvádí 350litrů a na D webu právě těch 415, tak nevím. Zase můžeš hýbat zadníma sedákama a zvětšovat kufr.


Litrove jo, akorat ten udaj je pro uplne posunuty sedadla dopredu kdy se tam neda sedet a i tak je to asi na kufr na vejsku a vic nic, je proste vysokej ale kratkej podobne jako u Agily.
RRAAFF
Sunday 05 November 2006 - 19:58:04 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Tak je to možný, kufr Merivy jsem osobně nijak neprohlížel a blíže nezkoumal. Jen je to další alternativa a poměrně pohodlná na posez. Akorát je docela h**** vidět přes A sloupky ale na to se dá zyvknout
Tady ať se rozhodne pán sám, nadhodil sem to jako možnost auta, které má slušný prostor interiéru i na zadních sedadlech (s ohledem na třídu, kde je)

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Martas
Sunday 05 November 2006 - 20:11:11 Citovat
Host
RRAAFF napsal ...

Tak je to možný, kufr Merivy jsem osobně nijak neprohlížel a blíže nezkoumal. Jen je to další alternativa a poměrně pohodlná na posez. Akorát je docela h**** vidět přes A sloupky ale na to se dá zyvknout
Tady ať se rozhodne pán sám, nadhodil sem to jako možnost auta, které má slušný prostor interiéru i na zadních sedadlech (s ohledem na třídu, kde je)


U nas ve firme se experimentuje s kde cim, napriklad moje Astra G Caravan s motorem 1,2/55Kw je fakt lahudka, nicmene Classic I jsme rozprodali po pul roce, Agily a Merivy jsme koupili jen dve a protoze na popojizdeni po meste stacej je mame i kdyz Agily uz skoncily zivotnost, Classic II. se jeste kupuje ale min nez AH.
RRAAFF
Sunday 05 November 2006 - 22:47:48 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
A co za verze Aster H všechno máte?

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Martas
Monday 06 November 2006 - 06:30:23 Citovat
Host
RRAAFF napsal ...

A co za verze Aster H všechno máte?


Vse Caravan s odpoctem DPH, vse s 1,7 CDTi, obvykle zaklad ale sem tam si nekdo donaporouci veci jako kotouce vzadu (coz opet Caravan v zakladu nema), tempomat atd (ale obchodnici maji vybavenejsi, ja ty vybavy moc nezkoumam)...
OndraF
Tuesday 07 November 2006 - 06:09:53 Citovat
Host
Chlapi díky za názory, do nové Astry nejdu, je nádherná , ale cena ve verzi karavan je nad stávající možnosti. Meriva je zase malá. Teď jezdím VB karavan 98 a je to nádherné svezeníčko, krásný prostor.
Klasic II. vypadá podobně. Dnes mi mají dát cenu za kolik by byl klasicII a porovnám to s jiným. Teď šly hodně s cenou dolů i Grandtour a OctavkaTour Combi.
Náštěstí mi teď auto jezdí, tak mě to nenutí do okamžitýho rozhodování.
Levis
Monday 08 January 2007 - 22:01:27 Citovat
Host
Jen malý dodatek k tomu meganu, mám ho jako služebáka (benzín 1.6) a že by mě proti A-G kterou mám jako soukromou nějak zvlášť přesvědčil tak to tedy ne.
Ve firmě je momentálně asi 20 meganů (krátké, sedany a kombíky, všechno nevím proč benzín, když ročně natočí min. 40 tis. km) a celkem pravidelně se střídají v servisu - zabordelená škrtící klapka, přebrušování vaček, výměna spojky, všechno zatím v záruce ........... (co mě děsí je fakt, že s každým je něco jiného ale většinou to stojí za to a žádné z aut není starší než 2 roky / nemá víc než 90 tkm).
Každopádně vedení už rozhodlo, že další renaulty nebudou, vracíme se ke škodivkám.
dada
Monday 08 January 2007 - 23:17:03 Citovat
Host
auto s pí_čou nebrat, přístup servisu....darmo mluvit, auto AVANT.... shit, byl jsem i v černých ovcích, ředitel mi řekl že jsem si..... ano je to tak "auto v záruce prorezivěl sám" teď mám astru G a je to proti rendlu Rolls....mám pro rendly nový slogan, i jsem jim ho poslal.... "NAŠE LOGO NENÍ JEN POUHÝ OBRÁZEK"

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1630 sec,0.1174 z toho dotazů.