• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Číra optika
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Danny
Thursday 02 November 2006 - 08:45:52 Citovat
Host
Ahojte, mám VEBE r.v.1998 s reflektormi a klasickou optikou, no chcel by som tam dať xenonové výbojky. No do týchto klasických reflektorov to asi veľký význam mať nebude, že ? Tak by som chcel poprosiť o radu aké reflektory s čírou optikou mám kúpiť. Pozeral som na nete prestavbové xenonové sady a ceny sa tam pohybujú od 5000 až do 18000 za sadu. Viete mi poradiť aj v tomto ?

Ďakujem
Danny
Thursday 02 November 2006 - 10:42:14 Citovat
Host
Mám ešte jednu otázku. Nemáte niekto skúsenosti s napasovaním faceliftových reflektorov s čírou optikou do VEBE r.v 1998 ?

Ďakujem
qpc
Friday 03 November 2006 - 15:41:46 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ahoj,faceliftová světla ti tam pujdou nasadit dobře,jen budeš muset odstranit to očko,co v předfaceliftové verzi přidržuje samostatnej blinkr.Pokud tam nasadíš čočkové reflektory,lze do nich pak dát výbojku(sada cca 3500kč) ,ale počítej s tim,že nebudeš mít na nápravách čidla snímající náklon vozu a tak budeš občas oslnovat.Většina lidí,co jsou normální,tak předfaceliftová vyměnila za klasickou čirou verzi na dvě žárovky.
Pokud bys dával xenonovou výbojku přímo do paraboly,tak budeš jak maják,bude to svítit jako das,ale někdo tě zabije až ho oslníš a on to do tebe ve tmě našije čelně.Pakliže bys to riskoval,kup si alespon stíněnou výbojku určenou právě do světel s parabolou

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


dano
Friday 10 November 2006 - 15:48:18 Citovat
Host
ja sa chcem spytat, tiez chcem menit svetla za cire, len som pocul, ze je tam ina koncovka na zapojenie kabla. Ako sa to da vyriesit? a motorcek na nastavenie skolnu bude pasovat?
Tomis
Saturday 11 November 2006 - 10:44:33 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
2dano: mne u omegy po vymene tech klasickych starych zazloutlych svetel za cocky, sly prendat i ty moturky, a nepredpokladam, ze by to u vectry melo byt jinak. JInac kabely taky pasovali

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
pjotr
Saturday 11 November 2006 - 23:22:31 Citovat
Host
no u omegy to moze byt inak, totiz na vectru sa davali cire az po facelifte, predtym bol reflektor oddeleny od smerovky, po facelifte to je v jednom kuse. Tak isto koncovka ma iny tvar ako ta pred faceliftom, takze naozaj neviem. nemenil to nahodou niekto aj na Vebe?
qpc
Sunday 12 November 2006 - 13:14:11 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
dano napsal ...

ja sa chcem spytat, tiez chcem menit svetla za cire, len som pocul, ze je tam ina koncovka na zapojenie kabla. Ako sa to da vyriesit? a motorcek na nastavenie skolnu bude pasovat?


Ano,koncovka je tam jiná.Jedno řešení je sehnat někde tu koncovku a trošku si s tim pohrát.Druhym řešenim nejčastěji využívanym je systém koncovek samička x sameček,ty klasické ploché se na to dobře hoděj.Určitě to někdo potvrdí,měnilo to dost lidí.
Jinak ten motůrek je bohužel opravdu rozměrově jinej

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


francoise
Friday 08 December 2006 - 07:49:49 Citovat
Host
Pokud máš zájem i o zadní čirá světla - Odkaz
spodli
Friday 08 December 2006 - 10:41:51 Citovat
Host
francoise napsal ...

Pokud máš zájem i o zadní čirá světla - Odkaz

nemáš náhodou přední na astru F, případně jestli jo od jakýho výrobce?
francoise
Friday 08 December 2006 - 11:16:19 Citovat
Host
To opravdu nemám, až je mi to líto (

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1610 sec,0.1276 z toho dotazů.