• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stěračky na světlech VA
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bobek
Wednesday 01 November 2006 - 06:37:51 Citovat
Host
Ahoj oplisti,minulí týden jsem koupil VA c20ne s pěknou výbavou klimatizace,vše v el.atd no a má to stěračky na světla,ale ty nefachčí,ty konektory nejsou nikam zapojený,se docela divím,jsem myslel že všecny větší výbavy mají ty svazky stejné teď moje otázka:
KAM MAM SPRÁVNĚ ZAPOJIT TY 3 KABLIKY?PŘEDPOKLÁDAM ŽE ASI NA STĚRAČE ALE KAM?STAČÍ NA KABLIKY CO JSOU U MOTORKU STĚRAČŮ?CO OSTŘIK?
DĚKUJU
JINAK JE TO TU OPRAVDU BEZVA
Miky
Wednesday 01 November 2006 - 06:55:23 Citovat
Host
No ja nevim ale pokud tam mas sterace a pobliz konektoru od motorku nemas zadny konektor elektroinstalace do ktereho by to slo strcit tak to na me pusobi jako ze to byla bouracka a dali tam predek z lepsi vybavy.Kazdopadne nevim,ale myslel jsem si ze kabelaz byla pripravena ve vsech autech stejna,ale asi ne.
Martas
Wednesday 01 November 2006 - 07:22:01 Citovat
Host
Ja jsem na VeA sterace prednich svetel jeste nevidel a to soused pritahal nekolik desitek VeA predevsim ze Svycarska, lecktery byly zakazkovy ale se steracema na svetlech ani jedna. A u moji VeA zadna nezapojena kabelaz v okoli svetel taky nebyla ....
Bobek
Wednesday 01 November 2006 - 07:46:25 Citovat
Host
Mno já jsem věděl že vás potěšim
Mno boraný není,ale připadá mi to jako že jě někdo odpojla ty zbívají kontakty odstřich Hadičky an ostřiky jsou zapojený,ale nefachají
Já mam VA opravdu ze všim všudy
Děkuji
VGT
Wednesday 01 November 2006 - 09:18:13 Citovat
Host
Já jsem stěrače světlometů na VeA viděl, sám je nemám.
Tohle by ti, Bobku, mělo stačit:
Odkaz
Bobek
Wednesday 01 November 2006 - 09:27:57 Citovat
Host
Jo jo stačí,díky,podle toho zapojení je jednoduché,stačí napojit jen na hlavní kabliky u motorku předních stěračů,pokud se nepletu? __; mno ale z ostřiky si budu muset pohrát,asi to prubmu na motorek ostřiků hmm

Díky
VGT
Wednesday 01 November 2006 - 12:04:50 Citovat
Host
Povšimni si pozic K9 a Y4.
Na rozdíl od originálu je lepší zapojit ostřikovače (a stěrače) světlometů na zvláštní vypínač, déle ti pak vydrží kapalina pro ostřik čelního skla. Ve dne je zbytečné omývat i světlomety.
BOBEK
Thursday 02 November 2006 - 12:33:19 Citovat
Host
NAKONEC JSEM PO DLOUHÉM PÁTRÁNÍ NALEZL ORIGINÁLNÍ KONEKTORY,PŘÍMO POD MASKOUPĚKNĚ ZKOVANÉ,DLE VYJÁDŘEJÍ V OPELU,PRÝ VŠECHNY VA VÝBAVA GLS JE MAJÍ???
JINAK DÍKY AHOJ
Marek
Wednesday 08 November 2006 - 07:26:12 Citovat
Host
Zde bych si dovolil mít dotaz jak by měly ty stěračky pracovat?Při spuštění stěračů?Nebo jen když se zapnne zapalování a stěračky to omyjí?Nebo při zadním stěrači???
Děkuji
VGT
Wednesday 08 November 2006 - 07:51:40 Citovat
Host
Odkaz Z toho schema je to vidět. (při zapnutých obrysových světlech a při spuštění stěračů čelního skla).

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1720 sec,0.1196 z toho dotazů.