• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Řídící jednotka vstřik. čerpadla
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Golem
Tuesday 01 February 2005 - 23:00:25
Host
Ahoj, prosím poraďte někdo. Astra G Caravan 2.0DI 16V diesel X20DTL vyrobena 12/98. Nejde natočit. Ve značkovém servisu mi s úsměvem sdělili, ľe po "napíchnutí" je zjiątěna vadná řídící jednotka vstřikovacího čerpadla. Dodává se prý pouze v kompletu s čerpadlem za nekřes»anských 80 tisíc jen za materiál!! Zvláątě "mile" se chovali při zjiątění, ľe vůz je individuálně dovezen z Německa.
Je moľno věřit značkovému servisu? Oprava řídící jednotky asi nebude moľná, je to zalito v plastu!? Jak postupovat dále? Ta cena je opravdu nekřes»anská. Děkuji za kaľdou radu.
Andrej
Tuesday 01 February 2005 - 23:32:55
Host
Oprava je mozna. Nejspis, jestli to chapu dobre, jde o to, ze ECU vyhodila chybu P0602 - general programming error, kterou servisaci nebyli schopni odstranit preprogramovanim ECU pac to chce login, ktery zrejme nemas (auto z dovozu). Vymenit se samotna ECU neda, a ne z duvodu cerpadla, ale sladeni s IMO, ke kteremu tez je nutny login.
Bez loginu to umej akorat sikulove (vc. me malickosti ).
Samotna ECU jde tez opravit - pokud se nejedna o chybu programovani. Ale to vse jsou spekulace, jestli je zajem, klidne se ozvi na Email a mohu se na to mrknout.

Golem
Wednesday 02 February 2005 - 10:24:02
Host
Tak to mám potvrzeno na diagnostice BOSCH závada řídící jednotky vstřikovacího čerpadla. _legion

Děkuji Andrejovi za naději a ochotu.
Golem
Wednesday 02 February 2005 - 12:22:05
Host
Co se týká login kódů, tak znám kód imobilizeru a kód klíče.
klubo
Wednesday 02 February 2005 - 13:59:29
Host
myslim ľe na to je potřeba právě ten kód imo
benji
Wednesday 02 February 2005 - 15:33:10
Host
2 Golem: nechci ti do toho kecat, ale ve značkovém servisu těm autům zase tak nerozumějí, jak by se předpokládalo. Hláąená chyba řídící jednotky vstřikovacího čerpadla nemusí znamenat vadné čerpadlo.
Kontaktuj Andreje a uąetříą desetitisíce, on opravdu ví, o čem mluví.
Golem
Wednesday 02 February 2005 - 16:02:44
Host
Jiz to mam s Andrejem rozjednane...
Diesel
Friday 11 February 2005 - 00:15:49
Host
Tak jsem to nemyslel, kdyz jsem si to nechal patentovat....
Anonymous
Saturday 12 February 2005 - 21:22:36
Host
benji napsal ...
2 Golem: nechci ti do toho kecat, ale ve značkovém servisu těm autům zase tak nerozumějí, jak by se předpokládalo. Hláąená chyba řídící jednotky vstřikovacího čerpadla nemusí znamenat vadné čerpadlo.
Kontaktuj Andreje a uąetříą desetitisíce, on opravdu ví, o čem mluví.


Ty ses s tim znackovym servisem nak chytrej:NENI SERVIS JAKO SERVIS.(Myslim znackovej,abych Ti zase tak nekrivdil)
klubo
Sunday 13 February 2005 - 14:40:42
Host
no já spíą věřim ľe je servis jako servis (a nejen opel - asi vąechny autorizáky), vąude jenom ąkubou, copak je normální chtít 600 a více kč/hod a mít 46% na dílech (libereckej opel)? nemluvě o tom ľe to tam je samej debil, kterej na mě čumí jak vyvalený tele kdyľ se ho na něco zeptám, pak slíbí ľe zavolá, samozřejmě ľe nezavolá a kdyľ tam teda jedu znova tak se schovává v dílně kam já se nedostanu a vyhlíľí přes skleněný vrata neľ odjedu...opel servis je prostě hnus - aspoň teda v liberci...a kdyľ tam nenechám aspoň 5000 tak pomalu ani nepozdravěj...svoloč
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1314 sec,0.1041 z toho dotazů.