• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
líný 2.0 dti 100ps
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Robo
Wednesday 02 February 2005 - 11:04:59
Host
Zdarek,
neni ten kour nahodou bili? Kdys jo, muze to bejt ak turbo.Mam to iste co ty.Spotreba pri 90km/h kolem 5l a Octavka mi zatim neusla .
P.S. rychlo na diagnostiku!
Brandon
Wednesday 02 February 2005 - 11:31:29
Host
ahoj.
Ja stale resim subjektivni pocit, ze to jede proste hur nez driv, tahlo to pekne odspoda, ted ne, roste mi pomalicku dlouhodoby prumer spotreby. Byly tu rady na podtlakove hadice, jak moc je to na ne nachylne? Zkousel jsem je okukovat, a nic jsem na nich nevykoukal, da se nejak rozumne poznat kde konkretne to hapruje, uchazi, cokoliv, bez systemu vymen pokus-omyl? Kontrolka diagnostiky mi sviti jen kdyz chvili stojim na miste - typicky nez otevru vrata nebo pri pomale jizde na dalnici (typicky tesne pred prahou kdyz to houstne)
Skylord
Wednesday 02 February 2005 - 14:47:13
Host
To Rutus: Nevim s cim si jezdil. Ja jezdim v praci s 81KW TDI a nekdy s 66KW (ta ma i nizsi spotrebu) v octavkach a je pravda, ze vsechny jsou v dobrem stavu. Spotreba pri stejnem zpusobu jizdy: octavka 5,2 a moje zafira 6,3. A ze by ty octavky byly extra hlucny se mi taky nezda. Novy auta mame focusy s 74KW TDCi a to taky neni spatny, hlavne ten overboost je dobrej, kdyz se to seslapne az na podlahu, tak se tomu zvedne docasne kroutak.
Nicmene 2.5 TDI s tiptronicem v Allroadu to je maso... myslim, ze neco podobneho opel nabidnout zatim nemuze.
S dieslama od oplu je podle mne srovnatelny tak HDI od peugeotu.
Ale to je pouze moje zkusenost a nechci se hadat.
Anonymous
Wednesday 02 February 2005 - 15:18:20
Host
neni pravda ze opel neco silnejsiho nema....3.0DTI si s tim 2.5TDI potyka...MZ
benji
Wednesday 02 February 2005 - 15:41:25
Host
Je fakt, ľe oplácký ropáci jsou tiąąí neľ echt česká motor VW. Výkonově srovnávat nemůľu, s VW nemám zkuąenosti. Ale osobně si na výkon stěľovat nemůľu.
Spotřeba teď v zimě na krátké vzdálenosti po městě okolo 7,5l, venku do 7l, kdyľ pojedu na spotřebu, tak i 6,0-6,2 je moľné. V létě o 0,5-1l méně, hlavně u kratąích tras.
Skylord
Wednesday 02 February 2005 - 15:43:38
Host
3.0 DTi jsem nikde nenasel, jenom CDTi. To nevypada spatne, ma to sice o 0,5 litru vic nez to TDi, ale je to pekny.
Anonymous
Wednesday 02 February 2005 - 15:52:33
Host
...jiste 3.0CDTI....sorry
imation
Wednesday 02 February 2005 - 19:29:17
Host
ten kouř je černej a smrdí naftou kdyľ jedu na 5 90km/h asi 2000ot. tak je to líný aľ po 2500ot. to začne zrychlovat diagnostika nesvítí bilo to v oplu na počítači ale nic nezjistily projel to technik říkal dobrý ale má 1.7 naftu tak poradte dík nechce udělat fora na čerpadle
NIO
Wednesday 02 February 2005 - 19:30:15
Host
imation160.218.40.7 napsal ...
r.v. 97 nejede ľere a nad 3000otaček docela kouří nevejdu se normální jízdou do 7l/100 do 100km/h octavka mi ujede muľe to bejt váha nebo vstřiky dále koupím relé ľhavení dík za radu taąkoda má 90ps


diagnostika neni od veci.
S tema oplackejma ropakama mam dost zkusenosti z oprav.
jako prvni si pujc tu vahu.a projed se.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1725 sec,0.1371 z toho dotazů.