• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
MEMBRANA!!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Rado
Tuesday 01 February 2005 - 19:06:45
Host
Nevite nekdo prosim vas kde se nachazi nejaka membrana u regulatoru recyklace vyfukovych plynu????Kdyz je praskla tak pry prosakuje olej ze sani turba!Je tomu tak??!!
Xomix
Tuesday 01 February 2005 - 20:42:59
Host
Také jsem to s tou membránou někde četl. Ale kdyľ mně prosakoval olej u EGR, bylo to netěsným připojením té hadice na sání vzduchu. Tak jsem tam dal tu hadici novou a velmi pevně utáhl objímku - nestačí ąroubovákem, chce to vzít ráčnou.
NIO
Wednesday 02 February 2005 - 19:55:39
Host
Rado62.209.196.182 napsal ...
Nevite nekdo prosim vas kde se nachazi nejaka membrana u regulatoru recyklace vyfukovych plynu????Kdyz je praskla tak pry prosakuje olej ze sani turba!Je tomu tak??!!


je primo soucasti egr je v tom plechovym talirku
Rado
Thursday 03 February 2005 - 11:28:44
Host
NIO dik za odpoved,kdyz pises o tom EGR,co myslis mam ho zaslepit?!Nekdo tady psal ze se snizi spotreba a trochu se zvedne vykon!Nebude to mit vliv na Emise?!Mam motor X25DT.Predem dik.
NIO
Thursday 03 February 2005 - 18:07:30
Host
Rado62.209.196.182 napsal ...
NIO dik za odpoved,kdyz pises o tom EGR,co myslis mam ho zaslepit?!Nekdo tady psal ze se snizi spotreba a trochu se zvedne vykon!Nebude to mit vliv na Emise?!Mam motor X25DT.Predem dik.


muzes to zkusit. ale je i ta moznost ze se ti rozsviti diagnostika. Pokud ne, tak to nech zaslepeny. pojede to lip. to je jisty.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1927 sec,0.1585 z toho dotazů.