• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
EGR - jde opravit?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 21 October 2006 - 08:19:26 Citovat
Host
No tak už se siuace vyjasnila - ty zhavicky byly ona "neznámá chyba" - tu neznala jen databáze testeru, a ty taky delaly tu svítící údržbu po studeném startu. No ale bohžel zbývá vada EGR ventili, která se objevuje stále casteji - zatím vetsinou zhasne sama, a nebo staci zastavit a znovunastratovat a zas je to v pohode treba na 500 km, ale... Otázka zní, co s EGR ventilem, bohužel je to to kompaktní "velké" provedení vpredu na motor, podle Opla cena cca 16.000,- __; Jsou nejake alternativy? Má cenu pokoušet se "to" nejak rozebírat, cistit apod...? Díky všem...
Martas
Saturday 21 October 2006 - 08:25:56 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

No tak už se siuace vyjasnila - ty zhavicky byly ona "neznámá chyba" - tu neznala jen databáze testeru, a ty taky delaly tu svítící údržbu po studeném startu. No ale bohžel zbývá vada EGR ventili, která se objevuje stále casteji - zatím vetsinou zhasne sama, a nebo staci zastavit a znovunastratovat a zas je to v pohode treba na 500 km, ale... Otázka zní, co s EGR ventilem, bohužel je to to kompaktní "velké" provedení vpredu na motor, podle Opla cena cca 16.000,- __; Jsou nejake alternativy? Má cenu pokoušet se "to" nejak rozebírat, cistit apod...? Díky všem...


K EGRu toho najdes v poradne snad vsechno co se s nim da delat staci jen hledat !!!

Nevic myslim ze misto odpovedi na vlakno si zalozil novy.

[ Upraveno Saturday 21 October 2006 - 08:27:23 ]
Anonymní
Sunday 22 October 2006 - 21:02:24 Citovat
Host
No, docela jsem to tu prolezl, ale co jsem vyčetl, týkalo se všechno jen EGR ventilu samotného (v ceně cce 6000 CZK), ne toho "velkého - all-in-one" za 16000... Řešení "záslepka" se, jak jsem vyrozumněl, pro nafťáka nehodí...

Martas
Sunday 22 October 2006 - 21:05:54 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

No, docela jsem to tu prolezl, ale co jsem vyčetl, týkalo se všechno jen EGR ventilu samotného (v ceně cce 6000 CZK), ne toho "velkého - all-in-one" za 16000... Řešení "záslepka" se, jak jsem vyrozumněl, pro nafťáka nehodí...




Nekde v poradne je urcite popsano co vsechno a jak se ma u EGRu v aute s kamnama zkontrolovat (hadicky, selenoid) ...
Ale "opravou" jako takovou se asi nikdo nezabyval.

[ Upraveno Sunday 22 October 2006 - 21:07:44 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1958 sec,0.1687 z toho dotazů.