• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zoufalá situace
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
cukrouš
Monday 16 October 2006 - 18:58:26 Citovat
Host
všechny zdravím. Dnes jsem neměl svůj den a naboural jsem svoji astru combi f 1.6 16v rv. 96 modrá metal. V servisu mi řekli že oprava by stála skoro to samé jako druhé auto. Proto se vás chci zeptat jestli by někdo z vás nebo vašich známých byl schopnej dotáhnout to samé auto třeba i lehce bourané, že bych to překopal.Je bouraná pravá strana od spolujezdce až dozadu. Předem dík za rady.Navíc to mám jako pracovní s tažnym které potřebuji každý den. Prostě chvilka nepozornosti a všechno je to v háji.dík.
JOB
Monday 16 October 2006 - 19:12:21 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Asi tě nepotěším ale v tvém případě bych koupil prostě jiný auto s papírama a máš klid. Jestli to máš auto který tě živý tak je nejcenější čas a když budeš dávat dokupy to nabouraný tak ho stratíš opravdu hodně.Už jsem to řešil taky,takže vím o čem mluvím.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Monday 16 October 2006 - 19:23:06 Citovat
Host
cukrouš napsal ...

všechny zdravím. Dnes jsem neměl svůj den a naboural jsem svoji astru combi f 1.6 16v rv. 96 modrá metal. V servisu mi řekli že oprava by stála skoro to samé jako druhé auto. Proto se vás chci zeptat jestli by někdo z vás nebo vašich známých byl schopnej dotáhnout to samé auto třeba i lehce bourané, že bych to překopal.Je bouraná pravá strana od spolujezdce až dozadu. Předem dík za rady.Navíc to mám jako pracovní s tažnym které potřebuji každý den. Prostě chvilka nepozornosti a všechno je to v háji.dík.



Problem je v tom, ze dneska prihlasis prakticky cokoliv takze uz nejsou venku dvoje ceny za auto co jde a co nejde prihlasit, a tady u nas proc by bylo auto bez papiru ...

AF se daji poridit za "par korun" a tohle zrovna tak za par korun prodas.

[ Upraveno Monday 16 October 2006 - 19:25:02 ]
cukrouš
Monday 16 October 2006 - 19:39:19 Citovat
Host
Já jsem myslel že bych něco ušetřil.Určitě je lepší něco dotáhnout z ciziny třeba i lehce tuklí za 30 až 40 tisíc než dávat u nás za to samé 60 až 80 tis. Anavíc stavím domek a jsem zadluženej až po uši takže jsem myslel že bude jezdit dokut to pojede. Jde o to že je pracovní, takže nějakej škrábanec vůbec nevadí.
Václav GT
Monday 16 October 2006 - 19:44:57 Citovat
Host
cukrouš napsal ...

V servisu mi řekli že oprava by stála skoro to samé jako druhé auto.

Jestli to byl tzv.autorizovaný servis (také záleží na lokalitě), tak to zkus jinde, bude to za polovic.
JOB
Monday 16 October 2006 - 19:46:47 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Ale to je potom to co říká Marťas. Astry F jsou za pár korun a v celkem přijatelném stavu.Za 80 už koupíš i G

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Monday 16 October 2006 - 19:48:44 Citovat
Host
Václav GT napsal ...

Jestli to byl tzv.autorizovaný servis (také záleží na lokalitě), tak to zkus jinde, bude to za polovic.


Jestli ma zohybanou celkou jednu stranu tazke dvoje dvere, sloupek, prah, blatnik ... tak oprava kdekoliv bude za 50 000 ....
JardaB
Monday 16 October 2006 - 19:49:26 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
A je to jen kosmeticky, nebo je hnuta naprava atp? Jestli by na to pracovni vyuziti by nestacilo sehant na vrakaci novy dvere, trosku to vyklepat, vykytovat a striknout sprejem. Ja jsem takhle opravil kdysi facko a jezdilo v pohode dalsi 2 roky, i kdyz asi trochu banan ?lola

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martas
Monday 16 October 2006 - 19:53:34 Citovat
Host
Jen pro info Odkaz jedno z 50 na Odkaz
cukrouš
Monday 16 October 2006 - 20:06:08 Citovat
Host
Kdepak autorizovaný servis. Je to kámoš a to mluvil o dílech z vrakáče. Říkal že mám tak počítat něco kolem 40tis.Náprava je kupodivu dobrá, ale ten bok je na sračku.Je prohlá i střecha, není sice nikde žádná boule ale je trochu do rohlíku.Ten náraz byl do stromu tak asi při 80kmh , protože jsem ve stovce dostal smyk.Dveře od spolujezdce jsou na tom ještě dejme tomu dobře, ale zadní dveře sloupek a zadní blatník jsou na hadry.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1398 sec,0.1005 z toho dotazů.