• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
plechy 15palcu Astra G
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Roman
Sunday 08 October 2006 - 20:25:22 Citovat
Host
Ahpj vsem , nevite kde bych nahodou koupil slusny plechy 15tky 4dira na Astru G?nechce se mi na zimu kupovat nove, pod cenu 1200 za kus jsem nic nenasel:(
Tak nemate nekdo?nehcci rezavy , proste nejaky slusny...diky moc za rady

Roman
HonzaZ
Monday 09 October 2006 - 08:49:17 Citovat
Host
2 Roman:

Tak presne tohle jsem resil pred mesicem. Taky se me nechtelo davat 1200,- za rafek. Na vrakaci Benett Cars chteli za 1 ks 1190,- pak jinde zase z nemecka ze by byly za 1000,-. Uz jsem byl smireny ze koupim new 1 ks za 1185,- ale v Sadové u HK jsem koupil 1 ks za 800,- ve velmi slusnem stavu. Zkus jim zavolat jestli jeste nemaji Odkaz
Tom zafira
Friday 20 October 2006 - 21:15:04 Citovat
Host
Zdar jestli chces tak se ozvi mam nejaky v garazi a tak bych je aji prodal mam auto a tam jsou uz 5 dirové.Tel : 604360587 jsem z Brna
timony
Friday 02 March 2007 - 14:22:33 Citovat
Host
Vím že je pozdě na změnu ráfků na zimní.. ale zase je teď aktuální změna na letní... V Ostravě na tradiční auto burze na Jeremenku mají 15-ti palcové všechny za 550 za ks.
Jsou to originály, použité, ale všechny vybroušené a nastříkané komaxitem.. vypadají jako nové a s těmi lidmi co to prodávají je dobrá domluva.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1283 sec,0.1045 z toho dotazů.