• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
komplet zablokované zámky Vectra A 95 - naléhavé
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Charlie
Tuesday 03 October 2006 - 22:48:55
Host
Tento problém jsem měl u omegy. Odpojení baterie opravdu nepomůže. Pomohl mi kamarád s vyháčkováním. Provázek a u prostřed háček na ryby. Vzal to mezy gumy dveří a kastle a mírným posouvání provázku dostal háček na pojistkku dveří. Jelikož je háček na ryby ostrý nebyl problém ho zaseknout. Toť vše.
.
Tuesday 03 October 2006 - 23:30:32
Host
Jarin: Nelze otočit klíčem a u spolujezdce a kufru ani zastrčit celý klíč do zámku.
Anonymní (snad Jarin): problém je, že v spolujezdce nejde klíč ani zastrčit. Pouze do 2/3.
Anonymní (snad Jarin): zamknul jsem včera u dveří od spolujezdce.Mechanicky bych možná otevřel pouze dveře u řidiče. To je jediný zámek, kde jde zastrčit klíč.
V jiném vlákně: Kamarád mi věnoval Omegu B 2.0i, ale má to háček, nemá klíčky. Do auta jsem se sice dostal, spínačku se zámkem volantu jsem odborně "vylomil", ale mělo to imobilizér. Nevíte, jak .....
Tak se mi zdá, přátelé, že poradna OCR nechtěně směřuje k výuce nové generace ..... Ta stará se už nepotřebuje ptát.
(Mně osobně se už v životě "ztratily" 2 auta a jedna motorka).
Raději se ani nepodepíšu.
prťka
Wednesday 04 October 2006 - 07:10:27
Host
Anonyme...toho vlákna s Omegou jsem si nevšiml..jinak bych ho smazal hned..za což si sypu popel na hlavu...s tím tvým obviněním,že nechtěně pomáháme nějaké nové generaci....no jak myslíš je to tvůj názor...neubráním se pocitu,že za tvým nepodepsáním se skrývá buď bývalý nebo nynější zhrzelý člen...čehož je mi líto...to by pak,každá rada která se nějak dotýká zámků nebo spínaček,byla vlasně pomoc zlodějům...to je směšné...jelikož jsi naznačil ,že OCR pomáhá pochybným podvodníkům zavírám toto vlákno...samo kritiku přijímám,ale ne to tvé směšné obvinění
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1815 sec,0.1436 z toho dotazů.