• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nastavení světel!!
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Punťa
Friday 22 September 2006 - 18:40:38 Citovat
Host
Omlouvam se za nové vlákno,ale jsem s rozumem v koncích nemůžu pořádně nastavit přední světla,aď stim hejbu kam koliv pokaždé to svítí ůplně mimo myslím stím šroubem,ale našel jsem jen jeden,je to správně?Bohužel nepomáhá to jak se píše 10m , 12cm měl jsem to v servízu a tam mi řekli že je to tabulkově ok,ale svítí mi to všude možně jen ne na silnici
Je to Vectra A
Martas
Friday 22 September 2006 - 19:10:09 Citovat
Host
Punťa napsal ...

Omlouvam se za nové vlákno,ale jsem s rozumem v koncích nemůžu pořádně nastavit přední světla,aď stim hejbu kam koliv pokaždé to svítí ůplně mimo myslím stím šroubem,ale našel jsem jen jeden,je to správně?Bohužel nepomáhá to jak se píše 10m , 12cm měl jsem to v servízu a tam mi řekli že je to tabulkově ok,ale svítí mi to všude možně jen ne na silnici
Je to Vectra A


Mas naklapeni svetel nebo ne ?
Punťa
Friday 22 September 2006 - 19:13:57 Citovat
Host
Ne nemam
Martas
Friday 22 September 2006 - 20:09:37 Citovat
Host
Punťa napsal ...

Ne nemam


A co se ti nezda/jak ti to sviti ?
Punťa
Friday 22 September 2006 - 20:17:23 Citovat
Host
No svítí to na h... asi takhle pravá strana do pangejtu levá tak 10 metrů před auto ,pořád vypodkládam jednu pak druhou stranu atd. jsou tam žárovky osram silver,dálková světla jsou úplně boží...
Skoušel jsem to už i uplně to vyndat a začít načisto , no a je to ještě horší TÍM ŠROUBEM SE DÁ ŠTELOVAT JEN VÍŠKA A TO JEŠTĚ BLBĚ
Václav GT
Saturday 23 September 2006 - 01:58:40 Citovat
Host
Na VeA (od 09/92) jsou na seřízení světlometu 2 šrouby Odkaz (světlomety Bosch anebo Carello). Nerozumím tvému popisu: "vypodkládám jednu anebo druhou stranu". Co vypodkládáš? Tam k vypodkládání není z výroby nic určeno, snad jedině že bys měl zulámané příchytky na tělese světlometu (jako např.na té fotografii, tam je ale ulomená příchytka nahrazena nanýtovaným plechovým držáčkem).
prťka
Saturday 23 September 2006 - 04:51:33 Citovat
Host
A jenom taková blbost...máš dobře osazené žárovky...pokud nejsou zapadlépřesně,jak mají být nikdy to neseřídíš
Martas
Saturday 23 September 2006 - 07:40:09 Citovat
Host
Nepises kdy tvoje problemy zacaly, uz trvaji dlouho nebo treba po vymene zarovky, nebo to delalo "vzdycky" ?

Jinak to serizeni jde jen v urcitem rozsahu, ne 5 - 100 metru takze jestli to vic nejde je nekde neco spatne.

Tech moznosti proc ti to sviti spatne (pred auto) muze byt cela rada :

1. Jak pise Vaclav GT, muzes mit to svetlo spatne usazeny/ulamany prichytky
2. Jak pise Prtka muzes tam mit spatne usazenou zarovku
3. Nelze vyloucit "zmetek" pri vyrove zarovky, zkus je prohodit
4. Nemas uz "slepy" paraboly (chybi stribrny podklad)
5. Nemas to svetlo co nejde nastavit z modelu co ma naklapeni svetel (to by potom svitilo pred auto a neslo by to nastavit prakticky vubec) ?
Punťa
Monday 02 October 2006 - 10:05:40 Citovat
Host
Záhada odhalena!!!
Vadné žárovky od výrobce prej jich mají už několik set!!!Je to osram silvestar,Při přejetí větší nerovnosti se celá ta baňka v tom pechu lehce hejbla pokaždé jinak,přišel jsem na to tak že jsem je pak vzal steky po dalším pokusu do ruky a zahýbal jsem sní a ejhle ona se trohu vyklala...
Tak jsem ješel reklamovat.Děkuji za trpělivost
p.s byly to H4
Marek
Monday 02 October 2006 - 13:22:36 Citovat
Host
Tak to je hustý,to by mě ani nenapadlo...
No a to je prej osram nej nej,hm prdlajs...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2859 sec,0.2378 z toho dotazů.