• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sintra
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vvdd
Thursday 26 October 2006 - 20:29:52 Citovat
Host
Michal napsal ...

hmm, ke stažení toho návodu prý nemám požadovaná práva...Asi se musím nejprve zaregistrovat, což se mi teď nechce, páč mám kopec lejster na vyřízení. můžeš mi to poslat mejlem?? Email Ta vločka je na zapínání/vypínání, tzn. že ta protiskluzová funkce, co má být jakože trvale zapnutá jako u Zafiry, se dá taky zapnout/vypnout, ne? Jo a rádio mám na CD, tedy VDO 500

TC a vločky na provoz na sněhu jsou 2 různý věci. Vločku když zmáčkneš, tak to rovnou zařadí trojku, aby to tolik nehrabalo sníží se síla pomocí převodu. TC funguje tak, že používá snímače ABS tak, že při rozdílu otáčení předních a zadních kol ubírá plyn a tím snižuje zátah na motoru. Takže TC ovládá motor, vločka převodovku.
Egi
Friday 27 October 2006 - 22:41:03 Citovat
Sintra / Vectra B
Uživatel #854
Registrován: Wednesday 23 August 2006 - 19:49:54
Příspěvků: 51
Beru zpět, Sintra opravdu TC nemá. Třeba by to šlo nějak dodělat, nepátral jsem po tom.

Opel Vectra C Caravan Sport OPC Line 1.9 CDTi 150PS
Opel Sintra GLS 2.2 16v 150PS
Opel Vectra B Sport 2.0 16v 144PS ex.
Odkaz
Anonymní
Friday 24 November 2006 - 13:07:59 Citovat
Host
vvdd napsal ...

Tak bych si dovolil záhájit diskusi o tomhle autíčku. Mám ho rok a jsem s ním moc spokojenej. Trošku už ho znám, nějaký ty opravy taky byly, takže se rád o svý zkušenosti podělím. Takže milí kolegové SINTRISTI, ptejte se! _;

Karel
Monday 02 April 2007 - 00:44:09 Citovat
Host
Mám dotaz, zda někdo nevíte, kde je víčko od nádrže u SINTRY, event. jak jinak zjistit, jestli v nádrži není nějaký bordel. Vím, že už se to tady zmiňovalo ( snad někde vzadu pod koberečky, že se musí odtrhnout), ale nenašel jsem to a nerad bych něco trhal zbytečně. Dík.
Egi
Monday 02 April 2007 - 08:22:39 Citovat
Sintra / Vectra B
Uživatel #854
Registrován: Wednesday 23 August 2006 - 19:49:54
Příspěvků: 51
Do nádrže se dostaneš jedině tak,že zvedneš auto a odmontuješ zespoda. Drží na třech třmenech a šroubech. Bud ji vyjezdi co to půjde nebo nejdřív sundej nalévací hadici a odlij beňo. Nejlépe dělat ve dvou lidech. Až budeš nádrž sundavat,tak Odendej přívodní hadici,vpředu odpoj dvě hadičky,vymontuj ty tři šrouby a nech nádrž vyset ve třmenech. Tak se dostaneš na přívod elektriky k čerpadlu a k poslední hadičce. Pak už jde nádrž dolu. Mel jsem ji už sundanou dvakrát.

Opel Vectra C Caravan Sport OPC Line 1.9 CDTi 150PS
Opel Sintra GLS 2.2 16v 150PS
Opel Vectra B Sport 2.0 16v 144PS ex.
Odkaz
Petr
Friday 01 February 2008 - 19:19:53 Citovat
Host
ahoj, dnes jsem se svezl v Irmscher Sintře 3.0 a jdu do ní, to je paráda.....bude chtít opravit zadní díl výfuku, udělat zadní brzdy a kotouče, možná i přední, ale jinak je super. Motor má nové rozvody, najeto 240tis, servisní knížku do 200tis, paráda. vždy servisován v autotepasu. Automat, S-ko, kickdown a .
Autí bude pro manželku a kluky, já si nechám asi omegu. Má to být překvapení pro narozeniny manželky !!(a) . Jinak co se týká náhradních dílů, nemusíte chodit pro originál do opla, ale do jakékoliv schopné firmy s americkýma autama, neb Sintra = Chevrolet Venture !! takže co tady stojí 10tis, tak např. v Simixu vám seženou za 5tis atd...
Jsem zvědav na spotřebu, plyn oba dva jen šolícháme a po Praze s dvoulitrovou omegou umíme za 7.7 .
každopádně uvítám jakoukoli informaci od stávajících majitelů 3.0, na co si dát pozor atd. Samozřejmě dál budu servisovat u autorizovaného servisu. mění se olej i v automatu? měl by, co? no, musím se začíst do návodu, je v autě v ČJ.
takže už zbývá jen si pro ní dojít...........
Anonymní
Saturday 05 April 2008 - 19:56:29 Citovat
Host
Karel napsal ...

Jenom mám dotaz, má někdo 2,2 benzin, jáka je spotřeba?

Michal
Saturday 19 April 2008 - 20:44:21 Citovat
Host
Petr napsal ...

ahoj, dnes jsem se svezl v Irmscher Sintře 3.0 a jdu do ní, to je paráda.....bude chtít opravit zadní díl výfuku, udělat zadní brzdy a kotouče, možná i přední, ale jinak je super. Motor má nové rozvody, najeto 240tis, servisní knížku do 200tis, paráda. vždy servisován v autotepasu. Automat, S-ko, kickdown a .
Autí bude pro manželku a kluky, já si nechám asi omegu. Má to být překvapení pro narozeniny manželky !!(a) . Jinak co se týká náhradních dílů, nemusíte chodit pro originál do opla, ale do jakékoliv schopné firmy s americkýma autama, neb Sintra = Chevrolet Venture !! takže co tady stojí 10tis, tak např. v Simixu vám seženou za 5tis atd...
Jsem zvědav na spotřebu, plyn oba dva jen šolícháme a po Praze s dvoulitrovou omegou umíme za 7.7 .
každopádně uvítám jakoukoli informaci od stávajících majitelů 3.0, na co si dát pozor atd. Samozřejmě dál budu servisovat u autorizovaného servisu. mění se olej i v automatu? měl by, co? no, musím se začíst do návodu, je v autě v ČJ.
takže už zbývá jen si pro ní dojít...........


Ahoj, olej v automatu určitě vyměň, filtr ne, to bys musel vyndat celou převodovku ven, rozkuchat, vyměnit plastový filtr, který o opla stojí nechutných 5700 bez daně ?:!: a pak všecko zandat zpět. Zbytešnost. Normálně to vypusť ven, vyteče cca 3,5l tmavé mazaniny (nevyteče všechno, cca 1,5l zůstane uvnitř v hydroměniči) a pak doplníš olejem novým. Patří tam Dextron ATF III. Pokud bys chtěl být hnidopich, tak tu výměnu uděláš 2x s cca týdenním intervalem, aby se ti jakože smíchala první várka čistého oleje se zbytekm tmavého humáče z hydroměniče a pak za týden nová náplň naostro. Litr toho Dextronu stojí cca 220 kaček. Pak doleješ to množství, co vyteklo a změříš hladinu. Pozor, měří se za provozní teploty motoru, normálně to zahřej, zastav a stůj na brzdě a projeď postupně všechny režimy nahoru a dolů, pak neutrál s ručkou a změř to. Mělo by to být někde uprostřed toho vroubkovaného na měrce. Pokud je málo, dolej, pokud moc, musíš odlít, takže je dobré se pdívat i před samotnou výměnou, kolik toho tam je. Měnil jsem to nedávno a jednak vytekl super černý humus (musel jsem měnit na 2x) a druhak to přestalo kopat při zařazení D a R na studeném motoru. Největší gól bylo když mi v servisu u Opla borci tvrdili, že se tam olej nemění, že tam je "doživotní náplň" Kdyby něco, ptej se, cosi jsem už o Sintře poznal
Corlis
Friday 09 May 2008 - 06:56:02 Citovat
Host
Ahoj, tak jsem se asi rozhodl prodat omegu a jít do Sintry 3.0 z rodinných důvodů, potřebuji 7 míst. 240tis km, je servisována do poslední chvíle, knížka vyplněná od autorizáku (razítka jiných barev atd, takže snad ok), nové rozvody. Mám ale trochu strach, abych se do toho nevysypal (cena 120tis) a nestálo mi to na dvoře. Dle vašich poznámek ale snad ne. Někde v Opavě je chlápek, který na sintry má vše, tak se s ním spojím. Co mne může špatnýho potkat? dík.
p.s. s autem jsem se projel, automat řadí ok, vše vypadá normálně a jede to jak čert.... _;

Corlis
Friday 09 May 2008 - 06:59:46 Citovat
Host
ještě jpg, vevnitř je jak nová, netknuto.







Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1935 sec,0.1437 z toho dotazů.