• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
problem spinacka
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
igi69
Sunday 03 September 2006 - 13:12:16 Citovat
Host
zdravim, po odpojeni baterie mi radio pise stale SAFE. Viem ze je to problem v spinacke, ktora je inak v poho, len ma problem s radiom.Mechanik premeral nejake kontakty pri vytiahnutom radie multimetrom a postupne zistoval pri pomalom otacani klucom az mu napatie naskocilo. Ale neviem medzi kt. kontaktami mam to napatie merat. Pls, pomoze niekto?
Martas
Sunday 03 September 2006 - 13:14:33 Citovat
Host
igi69 napsal ...

zdravim, po odpojeni baterie mi radio pise stale SAFE. Viem ze je to problem v spinacke, ktora je inak v poho, len ma problem s radiom.Mechanik premeral nejake kontakty pri vytiahnutom radie multimetrom a postupne zistoval pri pomalom otacani klucom az mu napatie naskocilo. Ale neviem medzi kt. kontaktami mam to napatie merat. Pls, pomoze niekto?


To neni zadny problem ve spinacce, ale mels radio zakodovany a ono ceka na zadani kodu ...

Mas kod ? Je uveden na Carpassu.
igi69
Sunday 03 September 2006 - 13:24:08 Citovat
Host
Necaka, naozaj viem ze je problem v spinacke, lebo si ten kod po stlaceny AS vobec nevypyta, ale pise SAFE. Kod tam nebol zadavany.On od tej spinacky nedostane vobec impulz ze je zapnute, ani pri startovani sa mi vzdy nepustilo, len obcas...Problem je niekde v spinacke
Martas
Sunday 03 September 2006 - 13:36:24 Citovat
Host
igi69 napsal ...

Necaka, naozaj viem ze je problem v spinacke, lebo si ten kod po stlaceny AS vobec nevypyta, ale pise SAFE. Kod tam nebol zadavany.On od tej spinacky nedostane vobec impulz ze je zapnute, ani pri startovani sa mi vzdy nepustilo, len obcas...Problem je niekde v spinacke


SAFE (Zabezpeceno) na radiu signalizuje ze bylo odpojeno napajeni a chce to zatat kod ...

Ale jestli ti treba hrlo i bez panylku tak je v tkzv. Servisnim modu a pomuze ti s tim jenom servis.

BTW kdyby do nej neslo napajeni tak se ti na display nic nerosviti ...
Martas
Sunday 03 September 2006 - 13:41:03 Citovat
Host
Jedna stranka z navodu (je jedno jestli tam je CAR 300, 400 nebo 500) ...





Co se tyce napajeni jdou do radia 2 draty, jeden od spinacky (signalizovano rosvicenim displeje) a druhy jako staly zdroj pro pamet.

[ Upraveno Sunday 03 September 2006 - 13:43:58 ]
igi69
Sunday 03 September 2006 - 13:48:06 Citovat
Host
Vie mi niekto poradit, ktore kontakty od spinacky idu k radiu? Medzi kt. je to napatie. Navody som cital, tymto vsetkym som si presiel, nepisal by som ak by to niekde bolo v navode. Toto vsetko som tvrdil mechanikovi. On vybral radio, prepol kluc do polohy jedna, dal multimeter, pohol klucom dolava doprava, vytiahol multimeter, povedal ze to uz pojde, zalozil radio a podla navodu tam natukal moj kod, pozeral som ako puk
Martas
Sunday 03 September 2006 - 13:53:39 Citovat
Host
igi69 napsal ...

Vie mi niekto poradit, ktore kontakty od spinacky idu k radiu? Medzi kt. je to napatie. Navody som cital, tymto vsetkym som si presiel, nepisal by som ak by to niekde bolo v navode. Toto vsetko som tvrdil mechanikovi. On vybral radio, prepol kluc do polohy jedna, dal multimeter, pohol klucom dolava doprava, vytiahol multimeter, povedal ze to uz pojde, zalozil radio a podla navodu tam natukal moj kod, pozeral som ako puk


Nepises jaky mas radio ale :

Na radiu jsou celkem 3 konektory, jeden je k reproduktorum, druhy je napajeni a treti komunikacni na display, volant atd ....

Na konektoru najdes jen dva draty pod napetim (byvaji oznaceny cervene a zlute) na jednom je stale napeti na druhem napeti od spinacky.

Ale pokud se ti po zapnuti rosviti display tak ti tam napajeni jde !!!
igi69
Sunday 03 September 2006 - 13:58:34 Citovat
Host
Diky, idem vybrat radio a potom sa ozvem. Display ide...
Martas
Sunday 03 September 2006 - 14:02:59 Citovat
Host
igi69 napsal ...

Diky, idem vybrat radio a potom sa ozvem. Display ide...


Konektor CAR400



igi69
Sunday 03 September 2006 - 16:22:00 Citovat
Host
Mam CAR300, neviem medzi kt. konektrmi mam hladat to napatie

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2146 sec,0.1570 z toho dotazů.