• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Diody
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jura
Thursday 27 January 2005 - 10:39:25
Host
Prosím Vás potřeboval bych poradit kde a jaký mám koupit ty diody aby mě nepraskaly na astřeG 1.4 16V ľárovky kde se to prodává a jak se to tam montuje???popř co ktomu jeątě potřebuju abych to tam mohl namontovat a taky nevým do jakých přesně míst se to montuje.Předem děkuju vąem za pomoc a radu!!!(Jaký mají přesný název aby mě v obchodě pochopily co vlastně chcu) Mockrát dík vám vąem protoľe se tu člověk dozvý supr věci který by nikde jinde nesehnal.Taky děkuju těm kdo tuto stránku vymysleli!!!!!!!!
Anonymous
Thursday 27 January 2005 - 10:42:34
Host
Jo a jeąte jaká je prosím vás cena tech diod??
riwal
Thursday 27 January 2005 - 10:50:45
Host
Ale jaký ľárovky chceą za diody měnit ?
Lib
Thursday 27 January 2005 - 11:12:22
Host
von chce asi ty diody na srazeni napeti, aby mu kvuliva prepeti nepraskaly hlavni zarovky
riwal
Thursday 27 January 2005 - 11:20:06
Host
a táááák - to jsem z toho nepochopil, nějak mi to nenavazovalo na ten jinej přízpěvek.
Anonymous
Thursday 27 January 2005 - 12:17:29
Host
řekl bych ľe to budou jakékoli usměrňovací diody které snesou trvalý proud v otevřeném směru 10A, dioda má v otevřeném směru úbytek napětí cca 0,5 voltu. koupit se dají třeba v Praze na moráni nebov Karlíně v gm tronicu. cena tak okolo 30,-
Yper
Thursday 27 January 2005 - 12:19:32
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Diody se koupí v prodejně elektrosoučástek (nikoliv elektromateriál a díly) jsou to speciálky, ale má zkuąenost je taková, ľe jsou tyhle prodejny v kaľdím větąím městě a tyhle diody, o kterých psal NIO jsou základním prodejním materiálem, takľe by je měli mít skladem vľdy.
Dioda se montuje na + přívod k jednotlivým ľárovkám. Asi nejvíc praskají H7 (tlumené) protoľe svítí nejdéle při provozu vozidla. Musíą zjistit, kde je + na přívodu pro tuhle ľárovku. V dostatečné vzdálenosti od připojovacího konektoru kabel ąmikneą (můľeą ho i o trochu zkrátit (ale asi tak o délku té diody). Oholíą oba konce od izolace. Ten 1. přívodní konec kabelu připájíą na packu, která je přímo na pouzdru diody. Druhý konec (ten blíľe ke konektoru světla) pak připájíą na tu část diody, která vede ze skleněného izolantu. Dobré je si jeątě koupit i smrą»ovací buľírku, protoľe kontakty pak tímhle přetáhneą a zahřejeą fénem atp. Můľeą se rozhodnout, jaké diody koupíą. Nepamatuji si totiľ, zdy tyhle KY dělají na různá napětí? Já vąude pouľívám tak jako tak ty, které mohu připojit i na 220V. Při napětí 12V pak snesou i větąí proudové zatíľení, neľ na jaké jsou určeny při 220V.
Rozhodni se, kde ty diody chceą mít - mohou být na kabelu jiľ v parabole nebo na přívodu do paraboly-venku. Jde o to, jak jsi zručný a kolik je kde místa. Musíą hlavně zabránit, aby se dioda nikde nedotýkala kovových součástí.
Zdar!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
NIO
Thursday 27 January 2005 - 19:01:50
Host
KY710aľ715
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1968 sec,0.1533 z toho dotazů.