• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
autosklo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Koren
Wednesday 26 January 2005 - 12:22:38
Host
Zdar, nemuzete mi nekdo doporucit nejaky autosklenarstvi v Praze a okoli? Prasklo mi celi sklo, mam to pojisteny u kooperativy. Myslim, ze uz sem tu nekdy na neco nasel odkaz, ale ted ho za boha najit nemuzu, diky.
benji
Wednesday 26 January 2005 - 12:27:09
Host
Praľská ulice v Hostivaři, dopředu se dohodnout, zda sklo mají na skladě, pokud ano, jsou schopni ho vyměnit na počkání (cca 2hod)
Koren
Wednesday 26 January 2005 - 12:42:34
Host
dik, ja na to zas tak nechvatam.A jeste bych u toho chtel ostatni okna trochu ztmavit, nespis foliema. A nevim jest kolik si na to mam pripravit, co sem nasel na nejakejch strankach, kde za to chteji osmicku, tak to se mi moc nelibi
Yper
Wednesday 26 January 2005 - 13:16:15
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Abych ti pravdu řekl, tak ta cena je asi opravdu velká, ale je třeba si uvědomit, ľe bude asi potřeba sundat i tapecírunk ve dveřích a skla vyndat - to aby byla skutečně folie rovnoměrně přes vodní film nalepená. Také se ta skla musí dokonale odmastit a mělo by se to lepit při "nějaké" standardní teplotě, protoľe jinak v létě se ti začne krabatit a v zimě trhat a to i přesto, ľe určitou roztaľnost mají.Já j tam samozřejmě mám, ale auto jsem uľ koupil s fóliemi. Moľná sem napíąu jeątě dnes kolik to stálo, aľ zjistím kdo to dělal - jen tak pro porovnání.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Wednesday 26 January 2005 - 13:34:59
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Takľe mám poslední informace, kdy jsem kontaktoval toho, co to dělal původnímu majiteli na mém autě.
VéBé Caravan - 4.500,-Kč
VéBé sedan - 4,000,-Kč
Člověk, který to dělá, tak pracuje současně pro 2 firmy (najímají si ho na tenhle druh práce) a navíc za ním jezdí uľ i daląí lidé z ąirokého okolí a sousedních krajů a dělá to i na sebe.
Je to práce zhruba na 4-5 hodin. Pouľívané fólie májí atest na kvalitu+certifikát atd. atd.
Dělá to tak, ľe se s ním můľeą telefonicky domluvit - on Vás po převzetí auta vysadí v centru města, kde si dáte kafe a poąmejdíte po obchodech atd. a pak pro vás buď přijede nebo si přijdete. Je to ale tady u nás v Mostě. Fólie na mém autě jsou naprosto bez vady a jediné bublinky. Pokud budeą mít zájem, tak se ozvi a dám ti kontakt.
Samozřejmě, ľe skla ve dvěřích musí ven a dělají se sólo na stole - jsou pohyblivá, takľe jejich přilepení musí být 1A kvalita.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Wednesday 26 January 2005 - 17:58:30
Host
no já sem přemejąlel ľe si nechám dát fólie jenom na zadní boční okna....u nás v lbc to dělá jeden ňouma, má fólie 3M a chce snad 1000 za okno (asi před půl rokem)
Yper
Thursday 27 January 2005 - 09:59:56
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Takľe vidíą, ľe cena 4,5 klacku za Vébé Caravana je super, protoľe ten má bočních ąest+jedno zadní.
Pokud budeą chtít, tak na srazu uvidíą jaké to mám já a podle toho se pak můľeą zařídit-dám ti kontakt na toho chlápka tady u nás.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Koren
Thursday 27 January 2005 - 17:01:12
Host
Clapi diky za odpovedi, pod pet uz je to dobra cena, na srzu to urcite omrknu, je to nesmim prospat. Zatim cus
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1286 sec,0.1000 z toho dotazů.