• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výąka chl. kapaliny
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Wednesday 26 January 2005 - 08:12:48
Host
čau vąichni chtěl bych se zeptat kolik má být chl. kapaliny. Jestli je na nádobce nějaká měrka. Já vím, ľe tam je napsáno jen cold- já mám chladící kapalinu přesně v prostředku nádobky. Je jí tam dost nebo málo. Popřípadě jaká kapalina se tam leje. poraďte děkuji. zatím čus
Yper
Wednesday 26 January 2005 - 08:27:48
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pokud ji máą v polovině, tak to něřěą-nech to tak být. Tenhle stav máme a udrľujeme asi tak vąichni.Jakou kapalinu? Tak to je a není problém -pokud nevíą co tam máą předtím, tak si měř hustotu a dolévej destilku. Pak se dá kupovat Antifrééz podle barvy - máą-li červenou, tak kupuj zase červenou a to takovou, na které je napsáno, ľe je mísitelná s jinými. Pokud máą modrou, tak bych kupoval zase jen modrou atp. Pokud nevíą co tam máą a nevíą, jak dlouho tam je, tak doporučuji jednoznačně vypustit a dát novou náplň. Pak víą co tam máą a od kdy to tam máą a kdyľ nemáą hustoměr, který to řekne jak je kapalina namíchaná, tak alespoň podle poměrů, které jsi namíchal víą, do kolika mínusů je.
Kaľdopádně chlad. kapalina není doľivotní náplň a měla by se měnit asi tak 1x 3roky (moľná míň, moľná víc).
Vypuątěním navíc vypustíą různé kaly a úsady.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
maniac
Wednesday 26 January 2005 - 08:51:55
Host
Yper napsal ...
Pokud ji máą v polovině, tak to něřěą-nech to tak být. Tenhle stav máme a udrľujeme asi tak vąichni.Jakou kapalinu? Tak to je a není problém -pokud nevíą co tam máą předtím, tak si měř hustotu a dolévej destilku. Pak se dá kupovat Antifrééz podle barvy - máą-li červenou, tak kupuj zase červenou a to takovou, na které je napsáno, ľe je mísitelná s jinými. Pokud máą modrou, tak bych kupoval zase jen modrou atp. Pokud nevíą co tam máą a nevíą, jak dlouho tam je, tak doporučuji jednoznačně vypustit a dát novou náplň. Pak víą co tam máą a od kdy to tam máą a kdyľ nemáą hustoměr, který to řekne jak je kapalina namíchaná, tak alespoň podle poměrů, které jsi namíchal víą, do kolika mínusů je.
Kaľdopádně chlad. kapalina není doľivotní náplň a měla by se měnit asi tak 1x 3roky (moľná míň, moľná víc).
Vypuątěním navíc vypustíą různé kaly a úsady.

díky za vyčerpávající odpověď. já jenom ľe tam je nějaký cold a tak sem usuzoval, ľe by tam mělo být při studeném motoru tolik kapaliny aľ po tu rysku "cold"
NIO
Wednesday 26 January 2005 - 20:43:47
Host
u opla se doliva presne po stredni svar nadobky
Tomash
Thursday 27 January 2005 - 07:42:46
Host
chladící kapalinu se chystám měnit s výměnou termostatu, co tam je teď za barvu netuąím, ale co tam mám dát - jakou barvu? Můľu dát Fridex s pouľitím pro celohliníkový motory nebo tam je třeba dát něco speciálního?
riwal
Thursday 27 January 2005 - 07:44:54
Host
I kdyľ se fridex vylepąil od minulých dob, tak bych ho tam rozhodně nedával. Má vlasnosti leptat gumová těsnění apod.
duffy
Thursday 27 January 2005 - 08:13:38
Host
Já pouľívám antifreezy jen od "Coyota" a mam s nima jen nejlepčí zkuąenosti. Ani ľádná agrese vůči gumě
NIO
Thursday 27 January 2005 - 19:14:14
Host
pokud to uz budes menit dej tam uz cervenou. Fridex?? no comment
Brčko
Friday 28 January 2005 - 06:57:38
Host
Včem je červená lepąí(čím se liąí) neľ zeleno-modrá?
Lib
Friday 28 January 2005 - 07:46:54
Host
ja tam mam ted modrozelenou, a to jeste malo Ale teplota drzi tak to neresim (akorat rano kdyz je zima tak obcas rve palubni pocitatko)
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1584 sec,0.1186 z toho dotazů.