• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Elektrické schema car400
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PatrikNet
Sunday 30 March 2008 - 22:00:57 Citovat
Host
...hmmmm, klobuk dolu!
Diky!

...ale jedna vec je stale pre mna zahadou:
cast LCA/DOLBY, (co je vlastne popis TEA0675) som odpojil nozicky integraca 1 a 24 (OUTA OUTB) a namiesto nich som na plosak pripajkoval lavy a pravy kanal z vystupu z mp3 prehravaca, ako tieniaci kabel som priviedol na 16pin, co je vlstne zem. Bohuzial to nefunguje, nie som si isty ci tieniaci kabel z mp3 nema ist inam, napr na pin11, kde je privedeny stred z magnetofonovej hlavy...
Oskar
Monday 31 March 2008 - 07:09:06 Citovat
Host
to jo to ja vim jde mi o to kam ktery je dany v konektoru palubniho pocitace
Tomin
Monday 31 March 2008 - 13:28:48 Citovat
Host
Kdyz to zapojis na ty odpory 3564 a 3570 tak to bude chodit urcite (druhy konec tech odporu je na kostre, tam dej stineni), ale problem bude jeste v tom ze od tech odporu to chce odpojit ty tranzistory 7512 a 7515 bo jsou to emitorovy sledovace a ty ti ten signal ted zkratovavaji. Takze odpojit ty emitory trandiku a pak uz to jit musi.
Kdyz budes mit odpojeny ty emitory a dotknes se toho odporu tak to musi brucet.
Myslim si ze kvalita a hlavne dynamika zvuku uplne uplne jinde nez pres tu magnetofonovou cestu.
PatrikNet
Monday 31 March 2008 - 13:52:08 Citovat
Host
...OK, vyskusam to ako pises. Bolo by fajn keby to slapalo, to by ma velmi potesilo
...radio s mp3 by bolo tiez reisenie, ale jednak cena + cena za prepojenie s ovladanim, no a dalsia vec ktoru so starym radion nemusim riesit je to ze kazetak dnes (snad!) nikoho nelaka k ukradnutiu...
..a dalsia vec ze mp3prehravac mam stale zapojeny v kompu a cokolvek stiahnem mam to tam, nemusim palit ziadne disky..
Tak hadam tieto rady tu budu aj pre inych

Este mi prosim prezrad: tie emitory mam jednoducho odstanit? bez toho aby som musel nieco ine prepojit?
Tomin
Monday 31 March 2008 - 14:59:26 Citovat
Host
Jasne, emitory proste odpoj od tistaku - do vzduchu.
Prepokladam ze ta mp3ka je napajena z vlastniho zdroje takze by nemel byt problem se zemnima smyckama.

Pokud bys ji zacal napajet z nejakeho CL adapterku, MUZES (nemusis) mit jeste malej problem s rusenim.
Pak bych do toho stiniciho privodu mezi stineny drat a kostru na tistaku jeste zapojil nejakej kondik. 2M2 bipolarni bude stacit. Jestli nemas bipolarni, vem dva 5M a zapoj je seriove plusama nebo minusama k sobe. Tim vyrobis bipolarni.
PatrikNet
Monday 31 March 2008 - 23:43:47 Citovat
Host
...myslel som ze to v pohode vecer zapojim.. ale cumim na to uz 3h a za boha neviem najst to miesto kam pripojit vstup, Nasiel som len 2 2k7 dopory tie su zapojene tak divne ze mi to vobec do schemy nesediiii
..ty si to niekedy zapajal? Mam foto plosaku, mozes mi tam prosim ta nakreslit kde presne to mam pripojit? Ja tu obrazok neviem pridat, ale ak vies pomoct i v tomto tak mi napis prosim email na Email a ja ti obratom poslem foto plosaku..

..tak zatial
..uz ma to pekne se...

P.
Martas
Tuesday 01 April 2008 - 06:39:51 Citovat
Host
PatrikNet napsal ...

...myslel som ze to v pohode vecer zapojim.. ale cumim na to uz 3h a za boha neviem najst to miesto kam pripojit vstup, Nasiel som len 2 2k7 dopory tie su zapojene tak divne ze mi to vobec do schemy nesediiii


A nemas Blaupunkt CAR 400 ?

Je to sice pomerne vzacnost ale CAR 400 delal jak Philips tak i Blaupunkt a lze ocekavat, ze se lisi.
PatrikNet
Tuesday 01 April 2008 - 09:43:35 Citovat
Host
...to myslim ze nie, nemam terez pri sebe radio ale preverim to vecer (no ked si dobre pametam myslim ze je na nom papierova nalepka phipils)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2123 sec,0.1547 z toho dotazů.