• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Chladic
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ascona
Thursday 03 August 2006 - 17:32:31 Citovat
Host
OK, tak abychom se snad nepretrhli, meli bychom si to pekne rozdelit Ja si beru tu odmenu, ktora je ista, a vy ostatni hodite chladic na misto urceni _;
rob
Thursday 03 August 2006 - 18:09:21 Citovat
Host
Máte pech,chlapec je z Nitry,takže spíš jih moravy.Ascona zase bez výdělku. ?lola
Brouček
Thursday 03 August 2006 - 18:21:29 Citovat
Host
rob napsal ...

Máte pech,chlapec je z Nitry,takže spíš jih moravy.Ascona zase bez výdělku. ?lola


No pokad je z Nitry, tak nejjednodušší by bylo to poslat přímo do Nitry busem. A odměna je moje _; (možná)
rob
Thursday 03 August 2006 - 18:31:06 Citovat
Host
Já jsem mu posílal email a on mi odepsal,tak se s ním domluv.Je to pro něj asi nejlepší řešení,než aby jezdil tolik km.Nechápu akorát,jak to že mu to nepošlou přímo.U většiny firem to není problém.
Ascona
Friday 04 August 2006 - 06:58:12 Citovat
Host
rob napsal ...

Máte pech,chlapec je z Nitry,takže spíš jih moravy.Ascona zase bez výdělku. ?lola


Ach jo a ja uz se tesila jak si vyhodim za istou odmenu z kopytka
PBR
Friday 04 August 2006 - 07:31:57 Citovat
Host
Dakujem vsetkym za ochotu . Fakt som necakal tolku odozvu - diki moc. Ale najviac mi pomohol asi ooonr ktory mi dal okdaz na jednu slovensku firmu z BA a ty mali ten chladic o 700Sk drahsi - cize sa mi neoplati spekulovat a beriem ten. Diki vsetkym - na najblizsom zraze to oplatim _;
Ascona
Friday 04 August 2006 - 07:39:58 Citovat
Host
No malem se tady o tebe strhla bitka
Tak to je fajn zes to nejak vyresil a tohle je urcite nejlepsi reseni.
PBR
Friday 04 August 2006 - 11:12:52 Citovat
Host
Ascona napsal ...

No malem se tady o tebe strhla bitka
Tak to je fajn zes to nejak vyresil a tohle je urcite nejlepsi reseni.

No vies , podla mna to nieje najlepsie riesenie , pretoze si teraz nemozes vyhodit z kopytka , ale neboj sa kazdy kto sa ponukol dostane odo mna na najblizsom zraze odmenu
Ascona
Friday 04 August 2006 - 11:22:06 Citovat
Host
PBR napsal ...

Ascona napsal ...

No malem se tady o tebe strhla bitka
Tak to je fajn zes to nejak vyresil a tohle je urcite nejlepsi reseni.

No vies , podla mna to nieje najlepsie riesenie , pretoze si teraz nemozes vyhodit z kopytka , ale neboj sa kazdy kto sa ponukol dostane odo mna na najblizsom zraze odmenu


Tak to je slovo chlapa _; Ale kazdopadne ja beru odmenu i za Roba, snazil se mi prekazit muj hamizny plan a to se preci nedela A kdyz tak vlastne premyslim, tak ostatni by se stejne odmeny dobrovolne vzdali, jsou preci cestni,takze beru vsechno


PBR
Friday 04 August 2006 - 12:10:25 Citovat
Host
Ascona napsal ...

PBR napsal ...

Ascona napsal ...

No malem se tady o tebe strhla bitka
Tak to je fajn zes to nejak vyresil a tohle je urcite nejlepsi reseni.

No vies , podla mna to nieje najlepsie riesenie , pretoze si teraz nemozes vyhodit z kopytka , ale neboj sa kazdy kto sa ponukol dostane odo mna na najblizsom zraze odmenu


Tak to je slovo chlapa _; Ale kazdopadne ja beru odmenu i za Roba, snazil se mi prekazit muj hamizny plan a to se preci nedela A kdyz tak vlastne premyslim, tak ostatni by se stejne odmeny dobrovolne vzdali, jsou preci cestni,takze beru vsechno





Tak ta beriem za slovo - tie 4 litre slovenskej slivovice - no neviem ci sa na to citis , mozno este prehodnotis svoj postoj a predsa sa len s nikym podelime , ci nie

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1721 sec,0.1293 z toho dotazů.