• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tahne doprava... Omega Caravan
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
X3
Tuesday 01 August 2006 - 20:40:48 Citovat
Host
Cau

jsem docela nastvanej, popisu:

v breznu jsem koupil auto - sak vseci vite - uplne super, jedinej problem, ze trosku tahlo doprava - dobre, v autorizaku v Plzni na Rokycansky mi udelali GEO asi za 1200,- jenze auto jelo uplne stejne doprava jako predtim... Pruser byl, ze jsem den na to pichnul a asi 2 tejdny jezdil na letni rezerve (ostatni kola zimni...) a nemel cas to resit a pak jsem se na tu reklamaci vybod, pocital jsem ze by to stejne svedli na prezuty gumy a kdovico...

Minulej tejden mi NIO auto prohlid a rikal ze je OK, akorad zadni gumy se sjizdi smerem dovnitr a ze to asi tahne doprava kvuli geometrii zadku a mel tak trochu pochyby jestli s tim nekdo vubec neco delal v tom autorizaku. Bohuzel jsem auto u nej nemohl nechat na GEO a zkusil jsem stesti opet v autorizaku v Plzni dnes (v tom samym, protokol z minuly GEO jsem jim taky prinesl)...

Dalsi GEO za 1280,- a auto jede KUR*A FURT STEJNE DOPRAVA... uz me to stalo 2 a pul tacu __; a neni to vyreseny...

Tak co mam delat? Zejtra jim zavolam... ale co z nich tak dostanu za rozumy???

Co to teda muze bejt? Kdyz pustim volant a auto je vyrovnany na prostredku pravyho jizdniho pruhu na normalni silnici a jedu tak 30-50km/h, tak behem cca (ale to je fakt jen hrubej odhad) 60-80m se vychyli z rovnyho smeru tak ze uz jsou pravy kola na kraji vozovky )takze rekneme o metr doprava)... volant malinko stocenej doprava... tedy neni to podle mne tak, ze bych drzel volant rovne a auto zatacelo, kdyz pustim volant, trochu se sam stoci doprava...

Kdyz jedu rychlejc treba po dalnici, tak se to vychyli na delsi draze...

Na zimnich i letnich gumach uplne to samy... Kdyz mi pred prezutim na jare vyvazovali v pneuservisu kola, chlapek rikal ze jsou sjety ale rovny...

hmmm... tak ted babo rad... tahne vam nekomu taky takhle auto ke strane? Me uz to neprijde divny, jzem zvyklej ten volant drzet a pak to jede rovne... stve me ze jsem do toho nacpal prachy a cas a vysledek nikde...

Je to Opel Omega "B" (C) z roku 2002, Carvan 2.2 DTI

Dik za nazory...




[ Upraveno Tuesday 01 August 2006 - 20:46:34 ]
JardaB
Tuesday 01 August 2006 - 20:52:26 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja uz 2x mel rozebrany kompletni predek (cepy rizeni, tlumice atp) dal to nejak dohromady a ze s tim casem pujdu na geometrii (priblizne jsem nastavil sbihavost svinovacim metrem) a nakonec se s tim jezdilo OK tak na tu geometrii uz ani nedoslo.... Neprijde mi to nejak extra citlivy na serizeni. Rozhodne to nikam netahlo, ale neutralni poloha by se mela nechat seridit delkou tyci na rizeni - akorat pak bude nakrivo volant, ten by se musel presadit. Podle me hlavne servo drzi stredni polohu docela silne. Neber to jako navod, jen ilustraci stavu na jinym aute.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
K-P
Tuesday 01 August 2006 - 21:10:37 Citovat
Host
X3 je na tebe nějaký kontakt?
X3
Tuesday 01 August 2006 - 21:22:08 Citovat
Host
K-P: kontakt by byl... Email nebo icq: 113994669
K-P
Tuesday 01 August 2006 - 21:25:39 Citovat
Host
X3:troufám si tvrdit, že mám nejmodernější vybavení v současné době v Plzni a šikovný kluky, můžeme se na tu geometrii podívat a zkusit si s tím pohrát. Píšu ti mail, jo. Jo a ceny oproti Oplu lidové.
X3
Tuesday 01 August 2006 - 21:36:29 Citovat
Host
K-P: Rad to zkusim... ale ted uz jsem vydrenej, pujdu si dat jedno dve, to mi udela dobre... kazdopadne Ti odpovim jestli neco posles...
K-P
Tuesday 01 August 2006 - 21:39:30 Citovat
Host
X3:posláno
JohnyT
Tuesday 01 August 2006 - 22:17:04 Citovat
Host
to K+P.
Mel bych zajem se ti eventualne sverit se svoji 2,5v6 pod servisní kridla. Je li zajem i z tve strany,posli mi prosim nejaky kontakt. Jsem tez z Plzne. Email mam v detailu. Diky
X3
Thursday 03 August 2006 - 08:18:00 Citovat
Host
Toz gumama to neni... prehozene predni za zadni a auto si vesele jede doprava jako predtim... pokracovani tak nejdriv za 2 tejdny...



[ Upraveno Thursday 03 August 2006 - 08:21:12 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1322 sec,0.0993 z toho dotazů.