• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Xenony prece jen svítí!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
aviatik
Friday 28 July 2006 - 23:33:00 Citovat
Host
Ahoj opláci, po dlouhé príprave sem se odhodlal k vycištení xenonových svetel u mojí VeBe 2000 edition 2,0 TDI. Všem, komu se zdá, že mu xenony nejak málo svítí doporucuji se donutit k téhle krkolomné akci. Po nastudovámí príspevku zde v galerii, jsem se rozhod, že to zkusím a výsledek je prekvapující, mám najeto 155 tis. s tím, že jsem svítil ve dne i když se ješte nemuselo, takže výbojky mají už neco za sebou a jsou stále puvodní. A ted k vlastní práci - podotýkám, že sem jen pouhý amatér s technickým vzdeláním. Sundat prední nárazník je asi ten nejvetší orech, postup je vcelku dobre popsán v poradne - jen upozornení, kdo nemá racnu pro bit T25 tak si stím horním šroubem v nárazníku užije dost srandy! Ostatní jde jak po másle, samozdrejme odpojit mlhovky a ostrikovace svetel(ty jsou na bajonetový uzáver). Svetla sem demontoval a vnitøek cistil pomocí jemného hadøíku a drátu potaženého bužírkou otvorem po zárovce dalkoveho svetla - jak plexi zevnitr, tak cocky od výbojky i zevnitø svetla. Jen malé upozornìní, stalo se mi, že sem nevedome malinko prihnul plechové stínítko pred cockou, svetlo pak svítilo skoro jak bez lupy - bez ostrého rozhraní, což me dost prekvapilo po montáži zpet, tak vrele doporucuji pred zpetnou montáží o d z ko u š e t. Já blb sem to neudelal dost dukladne a prekvapenej z toho, jak to šajnuje sem prehlíd, že to svítí nejak divne. No tak sem si to dneska zopáknul - no co má clovek delat o dovolené že jo. Ešte bych se nudil. No nic - výsledek, ale stojí za to (pokud má nìkdo zájem zašlu foto e-mail: Email) ##VYLEPŠENO##addtext(' _;',true).Chtel jsem to sem napsat, protože se mi zdá, že dotazu kolem xenonu na VeBe je dost, ale s výsledkem se zatím nikdo nevytasil. Všechny zdravím.
pepik
Saturday 29 July 2006 - 09:32:00 Citovat
Host
skvele. uz totu popisoval Tomik, ale tys si sel na to od lesa
Take se na to chystam. Dik za postrehy.
OVX
Thursday 03 August 2006 - 13:19:23 Citovat
Host
Koukam,ze to budu muset zkusit taky vycistit,kdyz se vysledek lepsi dostavil

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2013 sec,0.1592 z toho dotazů.