• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna palubky z Omegy B do omegy C
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
McMurdock
Friday 04 August 2006 - 16:34:49 Citovat
Host
Zdravím, omlouvám se za ještě jedno téma, ale sem se to asi hodí víc . Rád by se pokusil vyměnit si palubku v autě z modelu B na model C. Zkoumal jsem ji dost podrobně, a mechanicky je VELMI podobná, a tlačítka souhlasí (myslím funkci), takže se domnívám, že výměna by měla být proveditelná. Nemáte s tímto někdo nějaké zkušenosti?? Nevíte kolik je cena palubky a středového tunelu z omegy C, aby mě nevzali na hůl .

Díky moc za help.

Mc
McMurdock
Friday 04 August 2006 - 19:31:53 Citovat
Host
Napsal jsem to blbě, mělo by to být z OMEGY C do OMEGY B!!!
RBr
Sunday 06 August 2006 - 17:32:41 Citovat
Host
Mně v servise zjistili, že mi chybně ukazuje ukazatel teploty (ukazatel v palubce-budík, ne čidlo!)
A říkali, že u O-B se nedá vyměnit jednotlivě, jen celá palubka a ta prý stojí cca 9 kKč.
Dnes jsem palubku sundával a zkoumal co by ses ní dalo vymyslet.




McMurdock
Monday 07 August 2006 - 16:54:16 Citovat
Host
Díky, zjistil jsem, že přehodit interiér z OC sedan do OB sedan není žádný problém. Vše je stejné, jen si trochu pohrát s elektrikou, ale tlačítka mají stejnou funkci, takže nakonec bez problémů. Teď někde sehnat palubku, tunel+případně interiér z OMEGY C. Nevíte prosím o něčem, nejlépe v kůži???

Díky moc
Tomis
Wednesday 09 August 2006 - 08:59:20 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
RBr napsal ...

Mně v servise zjistili, že mi chybně ukazuje ukazatel teploty (ukazatel v palubce-budík, ne čidlo!)
A říkali, že u O-B se nedá vyměnit jednotlivě, jen celá palubka a ta prý stojí cca 9 kKč.
Dnes jsem palubku sundával a zkoumal co by ses ní dalo vymyslet.






kvuli ty palubce staci vyndat jen prostredni vydchy sani, a horni kryt volantu NIC VIC

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2910 sec,0.2401 z toho dotazů.