• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna rádia car 300 za Panasonic CQ 1313
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jarouš
Monday 17 July 2006 - 08:37:22 Citovat
Host
Ahoj všem, chtěl bych se zeptat mám v Astře G rádio car300 a chci ho vyměnit za Panasonic cq1313 rádio už mám vyndaný ale teď nevím jestli mi to nový půjde zapojit do těch konektorů co tam jsou nebo jestli budu potřebovat nějaký redukce(ještě ho nemám koupený).A bude mi potom fungovat datum čas a teploměr na displeji?Moc se v tom nevyznám.Starý vlákna už jsem prošel ale nějak z toho nejsem moudrej.Dík
Martas
Monday 17 July 2006 - 08:41:35 Citovat
Host
Jarouš napsal ...

Ahoj všem, chtěl bych se zeptat mám v Astře G rádio car300 a chci ho vyměnit za Panasonic cq1313 rádio už mám vyndaný ale teď nevím jestli mi to nový půjde zapojit do těch konektorů co tam jsou nebo jestli budu potřebovat nějaký redukce(ještě ho nemám koupený).A bude mi potom fungovat datum čas a teploměr na displeji?Moc se v tom nevyznám.Starý vlákna už jsem prošel ale nějak z toho nejsem moudrej.Dík


Jestli ma to radio standardni ISO konektor coz ma tak jedinej problem muzes mit s antenou pripadne kdyz prohledas poradnu (nehledal jsi dobre) tak sem tam nekdo mel problem s centalem/alarmem diky ovladani vysouvaci anteny.

Teplomer a hodiny ti budou ukazovat, ostatni ne, musel by sis koupit ne zrovna levnou redukci.


[ Upraveno Monday 17 July 2006 - 08:42:28 ]
Anonymní
Monday 17 July 2006 - 09:52:47 Citovat
Host
Martas: Takže jestli jsem tě dobře pochopil a dobře jsem si přečetl ty funkce co u toho píší na netu, tak to rádio když chci aby mi fungovalo všechno tak nesmí mít Automatické ovládání anténního relé??A dá se to nějak odpojit aby to ovládání prostě nefungovalo??
Martas
Monday 17 July 2006 - 09:59:04 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Martas: Takže jestli jsem tě dobře pochopil a dobře jsem si přečetl ty funkce co u toho píší na netu, tak to rádio když chci aby mi fungovalo všechno tak nesmí mít Automatické ovládání anténního relé??A dá se to nějak odpojit aby to ovládání prostě nefungovalo??


Neznam to radio, ale myslim ze nepodporuje oplacky display a ovladani na volantu, s tim dratem pro ovladani anteny je jen upozorneni, nekde v poradne tu s tim v minulosti uz nekdo mel problemy.
Jarouš
Monday 17 July 2006 - 10:42:51 Citovat
Host
Takže jestli jsem tì dobøe pochopil tak když chci aby mi to fungovalo tak to rádio nesmí mít Automatické ovládání anténního relé??A jde to nìjak odpojit aby to nefungovalo??To rádio se mi moc líbí a na ljiný teï prostì nemám peníze.
Martas
Monday 17 July 2006 - 10:46:11 Citovat
Host
Jarouš napsal ...

Takže jestli jsem tì dobøe pochopil tak když chci aby mi to fungovalo tak to rádio nesmí mít Automatické ovládání anténního relé??A jde to nìjak odpojit aby to nefungovalo??To rádio se mi moc líbí a na ljiný teï prostì nemám peníze.


Projdi si poradnu, myslim ze se to resilo odstrizenim prislusneho dratu ...
Bretik
Monday 17 July 2006 - 14:21:22 Citovat
Host
V aute mas tri ISO konektory.U nového autoradia mas dva Iso konektory, ten třeti nezapojujes.Nevim jak je to presne u G , ale u F to tak je.Na radia mas výstup na el. antenu, tak ten nezapojis, protoze to dava signál na display.Měla by tam být pojistka na drátu.Tu vyndej a mas to.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2206 sec,0.1787 z toho dotazů.