• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
PHILIPS CAR 400 - zapojení/displej
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Sunday 16 July 2006 - 08:58:31 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

... aha, ted mi doslo: takze podle tech tvych argumentu by vychazelo, ze za ten dobry zvuk jsou zodpovedne repraky, je to tak?


Samozrejme, to pisu hned v prvnim prispevku, ze pokud mas "spatne" reproduktory tak pred ne muzes pripojit co chces a vysledek nikdy nebude dobry, to je princip audiovisualni techniky nejenom v aute. Opravdu nevim co a jak skodofka montuje za repraky do aut ale ono nezalezi jenom na typu ale i na zpusobu a miste montaze.
Ja osobne jsem se zvukem ve VeBe spokojen a oproti AG (mame jich ve firmne jeste cca. 20 osazene ruznymi pristroji (300, 400, 500 ale i vyrazne novejsi) je to nesrovnatelne (ona i VeA hrala podstatne lepe), nicmene kdyz si sednu do kamosova Mercedesu je to opet o necem uplne jinem a pak mam pocit ze zejmena v oblasti nizkych kmitoctu posloucham krystalku.
Palic
Monday 17 July 2006 - 09:39:45 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
ja mamve VB radio od kenwooda a to hraje da se rici nastejno jako CAR300 (lepsi radio se nemel)........ pro lepsi reprodukci musim na radiu nastavit ze mam OEM reproduktory (prida tomu basy a vysky), ja tuto funkci mam vyplou a mam nastaveny rezim ekvalizeru na ROCK, jinak co se tyce tak ve VB hrajou oplacky radia dobre proto, ze radio je navrzeno pro reproduktory ktere jsou v autech osazene (nebo je to obracene, proste oplacky radio v zakladu vice basuje a vice zvyraznuje vysky), dalsi faktor je odhlucneni vozu, kdyz to tak vezmu tak pri zapnutem radiu a nastaveni hlasitosti uvnitr vozu na hranici kdy uz je to pro normalniho cloveka dost, je venku slyset hooodne malo, zvyseni prenosu zvuku ven z auta pomohlo demontovani tesnicich list na prahu (nebylo demontovano kvuli tomuto faktoru ale kvuli odstraneni rzi pod ni, po osetreni pujde lista nazpet).........

dale pokud toto radio narves do kokotavky tak ver tomu ze to moc hrat nebude, seriove chrastitka od skodofky stoji zaprd, a nic stim neudelas (vymena nutna) po vymene ale zase budes resit problem s odhlucnenim interieru, proste se na to vybodni budes se stim srat a nakonec to bude stat za prd......... tod muj nazor.....

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Tomin
Monday 17 July 2006 - 17:44:44 Citovat
Host
Musim dosvedcit ze Car 400 opravdu hraje lepe spodni basy. Kdyz jsem kdysi kupoval Omegu, divil jsem se jak to pekne hraje. (Chapu ze je vse relativni a neporovnavejte samotne radio se systemem se zesikem a subwooferem.) Kdyz jsem ho pak vyndal, abych si tam dal sveho Kenwooda, byl jsem nemile prekvapenej. Ted jsem auto prodaval, vyloupnul Kenwa, vratil CAR400 a zase jsem koukal.

To Martas: to radio opravdu slusne zduraznuje spodni basy (az pod hucivejma 100Hz), ver nam
Mam schema sveho Kenwooda a ten ma rizeni basu nastavene presne na 100Hz a to je dost na prd. 100Hz jsou presne ty basy ktere kdyz prezenes, tak ti huci v hlave.

Martas
Monday 17 July 2006 - 18:27:44 Citovat
Host
Tomin napsal ...

To Martas: to radio opravdu slusne zduraznuje spodni basy (az pod hucivejma 100Hz), ver nam


Ja nerikam ze ne, moje poznamka se tykala predevsim toho ze je prez kazetak provozovano CD a pak na to jak to hraje v AG s origo reprakama ... Ja mel ve VeBe CAR 300 a taky to nebylo tak desny.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2197 sec,0.1694 z toho dotazů.