• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klepání někde v motoru
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Wednesday 01 September 2004 - 08:02:51
Host
Ahoj vąichni, dnes ráno jsem nastartoval mou vectru a hned po nastartování kdyľ byl zapnutý sitič tak mi nějak klepalo v motoru asi tak po 5 vteřinách se mi sníľily otáčky aľ doąlo skoro ke chcípnutí a pak po daląích pěti sekundách přestalo i klepání. Tzn. klepání se mi ozývá tak 10 vteřina a pak není klepání uľ slyąet. Nevím čím to můľe být můľe mi tu někdo poradit. Mám opel Vectra r.v. 99 nový model po faceliftu 100tis km 2.0 16V benzín. A jeątě jedna otázáka je tato vectra uľ celopozinkovaná.? A jak se pozná na 100% koroze na autě. Děkuji za odpověď
riwal
Wednesday 01 September 2004 - 08:54:15
Host
To klepání po nastartování můľou být ventily neľ seřídí vůli hydralický zvihátka (neľ se natlakuje olejový systém) - je to normální jev. Celopozinkování (oboustrané) je od roku 2000, do tý doby bylo jednostrané. Korozi poznáą aľ se ti začne zvedat lak.
Anonymous
Wednesday 01 September 2004 - 09:11:00
Host
riwal napsal ...
To klepání po nastartování můľou být ventily neľ seřídí vůli hydralický zvihátka (neľ se natlakuje olejový systém) - je to normální jev. Celopozinkování (oboustrané) je od roku 2000, do tý doby bylo jednostrané. Korozi poznáą aľ se ti začne zvedat lak.

maniac
Wednesday 01 September 2004 - 09:23:36
Host
jenom jsem se chtěl zeptat jestli to není nějaká závada-to klepání v motoru a jestli to nějak souvisí s tím skoro chcípnutím jak jsem psal víąe.
Lib
Wednesday 01 September 2004 - 09:32:55
Host
riwal napsal ...
To klepání po nastartování můľou být ventily neľ seřídí vůli hydralický zvihátka (neľ se natlakuje olejový systém) - je to normální jev. Celopozinkování (oboustrané) je od roku 2000, do tý doby bylo jednostrané. Korozi poznáą aľ se ti začne zvedat lak.

Tak tohle znam sakra dobre
maniac
Wednesday 01 September 2004 - 09:35:06
Host
Lib napsal ...
riwal napsal ...
To klepání po nastartování můľou být ventily neľ seřídí vůli hydralický zvihátka (neľ se natlakuje olejový systém) - je to normální jev. Celopozinkování (oboustrané) je od roku 2000, do tý doby bylo jednostrané. Korozi poznáą aľ se ti začne zvedat lak.

Tak tohle znam sakra dobre



A co s tím mám dělat je to nějaká velká závada co to dělá? nejsou to náhodou řemeny? A to kolísání otáček-skoro chcípne jak jsem psal víąe..
díky
Anonymous
Wednesday 01 September 2004 - 10:11:06
Host
riwal napsal ...
To klepání po nastartování můľou být ventily neľ seřídí vůli hydralický zvihátka (neľ se natlakuje olejový systém) - je to normální jev. Celopozinkování (oboustrané) je od roku 2000, do tý doby bylo jednostrané. Korozi poznáą aľ se ti začne zvedat lak.




co to znamená můľe se stím jezdit a souvisí to nějak s tím skoro chcípnutím jak jsem psal víąe? nejsou to náhodou ąpatné řemený nebo co?
riwal
Wednesday 01 September 2004 - 13:15:51
Host
To skoro chcípnutí je asi jinej problém - moľná chybné údaje z čidel pro řídící jednotku a ona ąpatně zareguluje palivo, ale to jsou dohady. Chtělo by to diagnostiku a pak se uvidí.
Lib
Wednesday 01 September 2004 - 14:22:20
Host
lib napsal ...
Tak tohle znam sakra dobre ,

uz_nevim_kdo napsal ...

A co s tím mám dělat je to nějaká velká závada co to dělá? nejsou to náhodou řemeny? A to kolísání otáček-skoro chcípne jak jsem psal víąe..
díky


Mno ja to myslel spis na tu korozi ... ze tu znam dobre, mam z boku (u zadniho kola) nacatej spodni lem, uz to trosku bobtna
[ Edited Wed Sep 01 2004, 02:28PM ]
maniac
Thursday 02 September 2004 - 11:29:41
Host
riwal napsal ...
To skoro chcípnutí je asi jinej problém - moľná chybné údaje z čidel pro řídící jednotku a ona ąpatně zareguluje palivo, ale to jsou dohady. Chtělo by to diagnostiku a pak se uvidí.



diagnostiku mi udělají v servisu tzn. napojení na počítač? Kolik to tak stojí?
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2508 sec,0.1886 z toho dotazů.