• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ukazatel venkovní teploty
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lumek
Thursday 22 June 2006 - 13:45:52 Citovat
Host
Ukazatel venkovní teploty mi lítal do sibiøských hodnot a zase nahoru. Po èase se údaj teploty pøestal zobrazovat úplnì a jsou tam jen èárky. Vymìnil jsem teplotní èidlo a je to stejné. Dík za radu.
Martas
Thursday 22 June 2006 - 14:10:04 Citovat
Host
Lumek napsal ...

Ukazatel venkovní teploty mi lítal do sibiøských hodnot a zase nahoru. Po èase se údaj teploty pøestal zobrazovat úplnì a jsou tam jen èárky. Vymìnil jsem teplotní èidlo a je to stejné. Dík za radu.


To bych videl spis na odeslej display, to je normalni zavada .....
Dmcd
Thursday 22 June 2006 - 14:57:50 Citovat
Host
Display ne, cidlo taky ne... Jsou to nekde pridreny (nebo prodreny nebo spis preruseny) kabely - zkratuje ti to na kostru nebo je jeden z nich prerusenej - pokud spojis signalovej drat od cidla na zem ukaze ti -270st.C (nebo neco podobnyho) - pokud odpojis, tak asi ukaze ---stC...

[ Upraveno Thursday 22 June 2006 - 14:59:23 ]
Martas
Thursday 22 June 2006 - 15:45:18 Citovat
Host
Dmcd napsal ...

pokud spojis signalovej drat od cidla na zem ukaze ti -270st.C (nebo neco podobnyho) - pokud odpojis, tak asi ukaze ---stC...


Aha spatne jsem pochopil ty carky, myslel jsem ze to ukazuje neuplne a ne neco podobneho ...
legionar
Thursday 22 June 2006 - 15:48:22 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
možná že to bude čidlo , já měl to samé a bylo to čidlem



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
Dmcd
Thursday 22 June 2006 - 20:14:00 Citovat
Host
legionar napsal ...

možná že to bude čidlo , já měl to samé a bylo to čidlem

Legi ale on pise ze cidlo vymenil Ale sprave poznanenavas ze ti to delalo to samy a bylo to cidlem... pokud je vymemeny a dela to zase samy tak je to na 99% v kabelu
Lumek
Friday 23 June 2006 - 10:26:54 Citovat
Host
Díky za rady, nezbývá mi nic jiného, než hledat poruchu na drátu. Nevíte jesli ty dráty jdou pøímo do displeje nebo ještì pøes nìjaké el. krabièky? Tøeba by to šlo vyzkoušet náhradním drátem. Stejný problém mám asi se zadním okýnkem, nejede a ani na spípaèi nesvítí kontrolka (vymìnit spínaè nepomohlo).
Jo a nejsou nìkde schemata elektriky? Jde mi o dráhy drátù, kde hledat porušené kabely.
Dmcd
Friday 23 June 2006 - 10:59:24 Citovat
Host
Lumek napsal ...

Stejný problém mám asi se zadním okýnkem, nejede a ani na spípaèi nesvítí kontrolka (vymìnit spínaè nepomohlo).
Jo a nejsou nìkde schemata elektriky? Jde mi o dráhy drátù, kde hledat porušené kabely.


S tim vyhrivanim zadniho okna je to vetsinou relatkem - vypinac (spis spinac) jen ovlada toto relatko...

jinak schemata na AG jsou tady Odkaz a Odkaz - a AG je to stejny co Zafira, tak by ti to mohlo pomoct...

[ Upraveno Friday 23 June 2006 - 11:01:10 ]
Anonymní
Friday 07 July 2006 - 11:49:30 Citovat
Host
Díky za odpověď. Byl jsem pryč a tak odepisuju později. Ten odkaz na schemata elektriky na webpark je zablokovaný. Nevíte o jiném?
Díky.
Aleš
Friday 07 July 2006 - 16:53:34 Citovat
Host
Odkaz není zablokovaný, stahoval jsem to před chvílí. Klikni pravým tlačítkem, vyber "Uložit jako" a oba soubory s příponou RAR si ulož do PC. Pak je rozbal pomocí nějakého komprimačního programu (WinZIP, WinRAR, ZipGenius nebo desítky dalších) a je to.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1455 sec,0.1151 z toho dotazů.