• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kondenzat s klimatizace
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
biL
Monday 19 June 2006 - 13:10:26 Citovat
Host
Jakou cestou se dostává z auta kondenzát z klimatizace. Mám pocit, že je někde něco ucpanýho, protože je v interiéru cítit vlhkost a že by sem měl někdy louži pod autem, to nemohu říct.
RRAAFF
Monday 19 June 2006 - 20:07:28 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
No mělo by to odkapávat někde od výparníku. Jinak pokud jedeš třeba 2 kiláky, tak ti nic kapat nebude. Já dnes jezdil dlouho po městě s klimou, zastavil a po půl hodince asi 2 kapičky, pak jsem znovu nastartoval a voda začla trochu kapat a menší kaluž se udělala.
Když jsem jel do Itálie asi 10h s klimou v kuse, to už byla vskutku kaluž velká, ale na krátké vzdálenosti mi to nedělá, respektive ano, ale když je má vzduch velkou vlhkost (respektive je dusno)

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
biL
Monday 19 June 2006 - 21:22:16 Citovat
Host
Odpověď je celkem logická... Akorát mně zaráží, že když ráno vlezu do auta, tak to tam smrdí, jak když to tam při dešti zatejká. Napadlo ne tedy, jestli není nějaká hadičaka odněkud od např. pylového filtru.... Možná je to kravina....
RRAAFF
Monday 19 June 2006 - 21:33:09 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Pokud den před přijedeš až domů s klimou a druhý den zapneš, tak mi to dělá taky a je to taková prádelna. Doporučuje se ji vypínat nějakou domu před dojezdem na místo, ale v těhlech vedrech na to kašlu. Pokud by to někde teklo kolem, tak by bylo zpravidla mokro na koberečku u spolujezdce.
Pokud ale příjdeš do auta ráno a ještě nenastartuješ a nezapneš klimu a už cítíš vlhkost, tak to je docela divný.
Na smrad pomůže desinkekce, aspoň jednou za rok.

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
JOB
Monday 19 June 2006 - 21:33:54 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
biL napsal ...

Odpověď je celkem logická... Akorát mně zaráží, že když ráno vlezu do auta, tak to tam smrdí, jak když to tam při dešti zatejká. Napadlo ne tedy, jestli není nějaká hadičaka odněkud od např. pylového filtru.... Možná je to kravina....

Těžko soudit ,ale může to být i jako v mém případě že je potřeba klimatizaci vydezinfikovat neboť prostě už smrdí.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

biL
Monday 19 June 2006 - 21:40:19 Citovat
Host
OK, zkusím koupit nějakej sajrajt viz starý diskuze
NIO
Tuesday 20 June 2006 - 06:46:02 Citovat
Host
podivej se jestli nemas ucpyny odtok vody z vyparniku a prohledni koberec pod stredovym panelem.
na tenhle smrad casto pomuze cisteni odspodu tedy odtokovou hadici strc hadicku a vyparnik prostrikej a nech asi 15min pusobit, ale neni to na dlouho. po case to zacne znova smrdet, ale vlhkost by mela ustoupit pokazde po cca 1 minute i bez cisteni.
rtt
Tuesday 20 June 2006 - 07:02:12 Citovat
Host
Je ta odtoková hadice vidět zespodu vozidla?
j
Tuesday 20 June 2006 - 07:13:27 Citovat
Host
rtt napsal ...

Je ta odtoková hadice vidět zespodu vozidla?

Videt je u Vectry mi trci cudlik proti motoru. Pust ji na plno a divej se jaky proud vody potece

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2329 sec,0.1798 z toho dotazů.