• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Corsa - dodělání centrálu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Wednesday 23 August 2006 - 19:50:58 Citovat
Host
ty konektory na corsu c jsem je koupil v servisu na škodovky ,jinak je ma Berner v katalogu.
Wally
Friday 29 September 2006 - 15:06:14 Citovat
Host
Jsem chtěl dodatečně poděkovat anonymovi, protože skutečně jsou ty konektůrky podobné jako ty koncernové. Jsou sice o trochu menší, ale funguje to s nima ok. Ještě mi jich pár zbylo, kdyby měl někdo zájem
necik
Monday 26 February 2007 - 09:24:07 Citovat
Host
Koupil sem univerzál cz 4702 za 500 a za 3 hodiny sem ho namontoval.Chce to jen trochu zrucnosti.Ty serva sedí na jedný díre co tam asi na to je a druhá se musí vyvrtat.Ty táhla to chce hezky ohnout podle návodu.Než ty dvere zas zadeláte,zkuste to zapojit,jestli to facha!
hainz Klatil
Sunday 22 July 2007 - 23:12:31 Citovat
Host
Oplati sa to len si nedaj zapojit palivove cerpadlo na alarm aby ti to blokovalo.chvylu ti to pofrci a potom ti vyhory riadica jednotka lebo cerpadlo taha dost vela A. a riadica jednotka alarmu to po case nezvladne a prehreje sa (vyhori).alarm si daj zapojit bez cerpadla velmi dobra rada do buducna.mali sme uz stimto problem tak viem co to roby .tak sa maj a dobre namontovanie alarmu
rb
Thursday 20 December 2007 - 12:26:02 Citovat
Host
páni viete mi poradiť ako pripojiť ten centrál na smerovky? teda vlastne kde? vopred velka vdaka....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1289 sec,0.1021 z toho dotazů.