• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Relé klimatizace VA
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Stef
Saturday 24 June 2006 - 09:42:09 Citovat
Host
Nazdárek oplisti,
nevíte někdo, který relé je od klimy u VA s motorem C20NE ? Kde to relé najdu? Za pojistkovou skříní jsem našel relátka, ale nevím který to je. Nejde mě klima, tak ji chci tímto způsobem vyzkoušet, jestli jinak jde. Asi je tam malý tlak chladiva bo co
JOB
Saturday 24 June 2006 - 10:07:22 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Vyzkoušej tlak ,tím že zmáčkneš ventilek na trubkách,musí tam bejt hodně velkej nestačí jen že to foukne. Jinak jestli jí nemáš za poslední 3 roky plněnou tak jí nech stejně vyměnit.

PS : Hodněš tady čtu že lidi jezděj na ECO ,tudíš bez klimy a ta potom jako každý zařízení který nepoužíváte zchátrá. Já osobně si myslím že je to zbytečný,ušetříte tak maximálně litr paliva (v mém případě skoro nic neboť můj motor to skoro nepozná ) a já si klidně 30,-kč za 100 km připlatím než se pařit v autě.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Stef
Sunday 25 June 2006 - 11:25:14 Citovat
Host
JOB napsal ...

Vyzkoušej tlak ,tím že zmáčkneš ventilek na trubkách,musí tam bejt hodně velkej nestačí jen že to foukne. Jinak jestli jí nemáš za poslední 3 roky plněnou tak jí nech stejně vyměnit.

PS : Hodněš tady čtu že lidi jezděj na ECO ,tudíš bez klimy a ta potom jako každý zařízení který nepoužíváte zchátrá. Já osobně si myslím že je to zbytečný,ušetříte tak maximálně litr paliva (v mém případě skoro nic neboť můj motor to skoro nepozná ) a já si klidně 30,-kč za 100 km připlatím než se pařit v autě.


Zrovna jsem zkoušel ventilek. Tlak je tam úplně minimální. Ještě menší , než když upouštím pneumatiku __; Jinak s tou klimou s tebou souhlasím. V pracovním autě nemám, aspoň teda v tom mým aby šla.
Teď už jenom najít někoho, kdo to dělá někde v Olomouci nebo okolí za rozumnou cenu. Nejlépe bez účtenky do své kapsy Neví někdo?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1992 sec,0.1614 z toho dotazů.