• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Pavel
Friday 14 January 2005 - 10:12:35
Host
Zdravím vąechny... pročítal jsem si diskuzi hlavně tu o termostatu. Taky má corsu B ´96 1,2i 33 kw. A můj problém je ľe také se mi skoro ručička teploty nehýbe, pouze kdyľ zastavím v koloně tak hned jede na 100 stupnů. a daląí problém je spotřeba. Mám průměrnou spotřebu 7-8 litrů, je to vůbec normální kdyľ mám právě verzi eco??? Sice tam je sportovní výfuk,ale pouze místo tlumiče, jinak svody a kat. zustali původní.
Poradíte mi čím by to mohlo být, ľe je spotřeba tak vysoká??, Najeto je cca. 90 tis. km.
Jeątě bych měl dotaz hledám někde naskenované budíky pro Corsu B bez otáčkoměru, abych si je mohl předělat na bíle s černými číslicemi, nemáte je někdo? pls
riwal
Friday 14 January 2005 - 10:31:53
Host
vyměň termostat.
Pavel
Friday 14 January 2005 - 12:11:21
Host
riwal napsal ...
vyměň termostat.



takľe ta spotřeba je tím termostatem???

nerad bych totiľ zaplatil 3,7 tis. + termostat (viz.ostatní pľíspěvky), a spotřeba by byla stejná...jinak mě to totiľ nijak nevadí....
riwal
Friday 14 January 2005 - 13:30:16
Host
Spotřeba je vyąąí, protoľe je motor stále studenej pod provozní teplotou a termostat rozhodně nestojí takovou pecku - myslim, ľe vąe vyřídíą v pohodě do litru. Ovąem ne u Opla.
Anonymous
Friday 14 January 2005 - 13:33:46
Host
jj, díky za radu...
Libor
Friday 14 January 2005 - 13:47:59
Host
prum spotřeba s funkčnim termostatem o 1 litr niľąí
Anonymous
Thursday 27 January 2005 - 00:24:29
Host
Ahojky,taky mam tu samou corsu a ten samý problém s teplotou,a to mi to v mrazech málo topí,jen vlaľně,vypadá to ľe na tohle asi hodně corsy trpí.
riwal
Thursday 27 January 2005 - 06:50:14
Host
Ne corsy - to je obecnej jev, ľe v zimě si lidi vąimnou, ľe termostat neni v pořádku - v létě si toho nevąimneą. Je to termomechanickej díl a samo neni nezničitelnej - aľ ti ho vyměněj tak se podívej na ten starej - bede zarostej kamenem atd.
[ Edited Thu Jan 27 2005, 06:50AM ]
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1501 sec,0.1214 z toho dotazů.