• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klima
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Shrek
Thursday 25 May 2006 - 20:02:44 Citovat
Host
Zdárek,
měl bych otázku. Nevíte někdo, kde by se dal přetěsnit kompresor klimatizace?? Nejlépe někde v okolí Plzně. Já jsem od Stříbra, okr. Tachov.
Běžel celkem solidně, ale najednou se mi zdá, že když ho zapnu npři volnoběhu, tak neúměrně zatíží motor. Také z něj trochu prosakuje olej. není to moc, ale náplň je fuč.
Novej stojí majland, to na hodnotě mé stařičké omegy nepřidá a z vrakárny můžu dostat kompresor ve stejném stavu, ne-li horším.

Mám Opel Omega A 2.0i sedan, r.v.88

Díka za radu

legionar
Thursday 25 May 2006 - 20:08:02 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
V Plzni na ulici (Nepomucká) směr olympie je šipka na servis klimatizací _;



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
Shrek
Thursday 25 May 2006 - 20:32:25 Citovat
Host
O názvu firmy asi potuchy nemáš???
JohnyT
Thursday 25 May 2006 - 20:55:37 Citovat
Host
Je to firma, ktera se dříve zabývala pouze pneu a brzdami.Trochu pochybuji, že se pustí do tohohle i když to uvadí jak piše Legionar. Jedes li na Olympii po Nepomucke, tak hned po krizovatce, kde trolejbus 13 odbocuje do Cernic odbocis do ulicky vpravo a opet dalsi vpravo
tam uz budou v ulici poutace. Jinak zkus pan Rusín 606181518.Zatím cos.
P.S.Mam problemy s klimou uz dva roky, 10000,- fuc a nic, tak trochu vim,kam jo a kam ne, toho p. Rusína jsem ale nezkousel.
Shrek
Thursday 25 May 2006 - 21:02:26 Citovat
Host
JohnyT napsal ...

Je to firma, ktera se dříve zabývala pouze pneu a brzdami.Trochu pochybuji, že se pustí do tohohle i když to uvadí jak piše Legionar. Jedes li na Olympii po Nepomucke, tak hned po krizovatce, kde trolejbus 13 odbocuje do Cernic odbocis do ulicky vpravo a opet dalsi vpravo
tam uz budou v ulici poutace. Jinak zkus pan Rusín 606181518.Zatím cos.
P.S.Mam problemy s klimou uz dva roky, 10000,- fuc a nic, tak trochu vim,kam jo a kam ne, toho p. Rusína jsem ale nezkousel.


Tu cestu co popisuješ k Olympii, to je jiná firma, nebo ta od legionáře??? Název asi také nevíš.
Martas
Thursday 25 May 2006 - 21:06:36 Citovat
Host
Shrek napsal ...

JohnyT napsal ...

Je to firma, ktera se dříve zabývala pouze pneu a brzdami.Trochu pochybuji, že se pustí do tohohle i když to uvadí jak piše Legionar. Jedes li na Olympii po Nepomucke, tak hned po krizovatce, kde trolejbus 13 odbocuje do Cernic odbocis do ulicky vpravo a opet dalsi vpravo
tam uz budou v ulici poutace. Jinak zkus pan Rusín 606181518.Zatím cos.
P.S.Mam problemy s klimou uz dva roky, 10000,- fuc a nic, tak trochu vim,kam jo a kam ne, toho p. Rusína jsem ale nezkousel.


Tu cestu co popisuješ k Olympii, to je jiná firma, nebo ta od legionáře??? Název asi také nevíš.



Plzen zas tak neznam ale pochybuju ne na Nepomucke jak popisuje Legi i Johny bude jeste jedna firma na klimatizace.

Mala pomucka, to ze je to ta sama je uvedeno v Johnyho prispevku dokonce tucnym pismem.

[ Upraveno Thursday 25 May 2006 - 21:07:33 ]
JohnyT
Thursday 25 May 2006 - 21:20:26 Citovat
Host
Dali mi kontakt, který se pokusím najít zítra v práci, o to ti asi jde zavolat tam, jestli to umí, že?
Když jsem tam byl tak v kanclu sedela paní s pánem a v dílne další makaci, jedná se asi o rodinnou firmu, ktera se rozrostla asi do větších rozměrů a zadarmo tam maminku asi sedet nenechaji a to musis zaplatit, zkus toho Rusína, je to solista, starý praktik.
JohnyT
Thursday 25 May 2006 - 21:30:20 Citovat
Host
Ještě poznámka, v úterý jsem se vrátil z Brna, kde mi menili komp.klimy,
je to dokonalé pretesnené a vyzkousene. Lec me to k zimě nepomohlo.Na výměnu za starý to vyjde na 4500,-, Treba ho posloui i na dobírku,tel.777242424.
shrek
Thursday 25 May 2006 - 21:34:48 Citovat
Host
JohnyT napsal ...

Ještě poznámka, v úterý jsem se vrátil z Brna, kde mi menili komp.klimy,
je to dokonalé pretesnené a vyzkousene. Lec me to k zimě nepomohlo.Na výměnu za starý to vyjde na 4500,-, Treba ho posloui i na dobírku,tel.777242424.


Díky za info. Do Brna s tím skutečně nepojedu.
Zima mi byla, ale nějak se to teď "pojebalo". Doufám, že to bude jen v tom kompresoru.
Čus

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1553 sec,0.1240 z toho dotazů.