• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problemy s centralem
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
NIO
Thursday 25 May 2006 - 19:08:33 Citovat
Host
Falto napsal ...

prťka napsal ...

Odhaduju,že ti odcházejí mikrospínaèe...ze zaèátku to tak blbne...že to udìlá jenom nìkdy...ale bude se to stupòovat....jestli je pøerušený nebio nalomený káblík se ti bude špatnì zjišťovat...neb to udìlá jen nìkdy...vymìnil bych ty mikrospínaèe a pokud to nebude ono øešil bych dál...ale odhaduju ,že to bude v nich


Aky je to mikrospinac? Tiez sa chystam ten zamok rozobrat a rad by som mal po ruke novy. Ma nejake oznacenie?



kdyz si o to reknes v el. soucastkach tak to ho daji. ale na netu je oznaceni i tohle.
SM05S0A


prťka
Friday 26 May 2006 - 05:03:46 Citovat
Host
Přesně ,jak píše Nio...je to vlastně.... Mikrospínač 250V AC / 5A, pájecí oka, ovládací síla standardní
Petr
Tuesday 30 May 2006 - 17:55:43 Citovat
Host
prťka napsal ...

Odhaduju,že ti odcházejí mikrospínaèe...ze zaèátku to tak blbne...že to udìlá jenom nìkdy...ale bude se to stupòovat....jestli je pøerušený nebio nalomený káblík se ti bude špatnì zjišťovat...neb to udìlá jen nìkdy...vymìnil bych ty mikrospínaèe a pokud to nebude ono øešil bych dál...ale odhaduju ,že to bude v nich


Mels pravdu _; , ze se to bude stupnovat. Dnes se mi uz zase neodemkly zadni dvere... Doufal jsem, ze se to uz neobjevi, ale zavada je tu znovu. Holt se asi do toho budu muset pustit... Uz se tesim __;
Vodník
Tuesday 30 May 2006 - 18:25:47 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Ty, Prťko, když už tu máme tohle vlákno... mě to zase začalo blbnout. Zamyká nadvakrát. Jednou stisknu dálku, čudly jdou dolu-nahoru, podruhé stisknu dálku, zamkne se. Na druhé zamknutí (závoru) jsem (radši) nezkoušel. Odemyká na dálku bezchybně. Tak je to vždy, žádné "někdy jo a někdy ne". A všechny dveře, ne že jedny ne a ostatní jo. Dvojité zamyky dělá úplně stejně i při ruční práci (klíčem v řidičových dveřích). Při ručním odemykání cítím při otočení klíčem lehký odpor. Já tedy v tomto případě doufám právě v chybu při synchronizaci klíče, ale protože jsou zde na webu k přečtení mj. také horrory o nedobytnosti uzamčeného opelu, tak jsem si jaksi zatím netrouf...
prťka
Wednesday 31 May 2006 - 06:35:47 Citovat
Host
A bylo to dobrá až od určité doby to začlo blbnout...asi vím...na srazu na to ještě jednou mrknu...bude to prkotina...pokud to ta prkotina nebude....tak to bude horší a možná odchází ŘJ centrálu ...ale to nebudem teď řešit vydrž do 16.6. a ještě na to jednou mrknu,když už jsme do toho vrtali ,tak do domastíme
Vodník
Wednesday 31 May 2006 - 07:12:36 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
prťka: no jo, chodilo to báječně... Tak jo, tak na srázu, a když to nebude prkotina, tak do toho drcnem... ... Ba ne, prťko, díky.
Duffy
Wednesday 31 May 2006 - 11:25:23 Citovat
Host
hmmm, jen bacha na ten igelit pod čalouněnim, ať nevylítnou baťohy bane
No vidíš, Prťane, mě asi po 2 měsících povolily ty bloklé dveře (pro připomenutí: sekly se komplet a nešel ani vytáhnout čudl)... Tak snad se mi zase do podzimního srazu zase nešlusnou
prťka
Wednesday 31 May 2006 - 11:55:34 Citovat
Host
Duffy..tam to muselo být něco mechanického ,co bránilo tomu čudlu navrch...a jak si třískl s dveřmi,tak to povolilo...ale co toť otázka
Duffy
Wednesday 31 May 2006 - 13:05:49 Citovat
Host
prťka napsal ...

Duffy..tam to muselo být něco mechanického ,co bránilo tomu čudlu navrch...a jak si třískl s dveřmi,tak to povolilo...ale co toť otázka


Prťka: nene, já s ničim netřískl... Mně se to stává právě v různejch intervalech - většinou je to seknutý a pánbůhvíproč, někdy to na 1-2dny povolí - asi aby to zaprovokovalo... No, na 2.stranu, nemít obě haxny levačky, tak jsem už to mohl taky sám rozebrat

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3676 sec,0.2993 z toho dotazů.