• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nejde startovat...stale pada nafta
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jakub-ko
Wednesday 24 May 2006 - 20:45:19 Citovat
Host
to :HENRY musim povedat ze som nevidel ako to ma vebe ale na forde som take podlozky mal na privode aj na prepade nafty na holenderoch aj na filtry
Honzam
Thursday 25 May 2006 - 08:08:50 Citovat
Host
No nevím jak to v Astře vypadá ale pokud je tam ruční pumpička na filtru nafty tak se stane že je děravá membrána v té pumpě. Mi se to stalo na Fordu a ve Fordu se dala koupit jen celá pumpa za cca 2500,- ale z druhovýroby jsem si za cca 290,- sehnal jen tu memrránu s horním plíškem. Dás se snad prý sehnat i samotná membrána bez plíšku a použít plíšek starý. Většinou ale v autodílech neměli nic nebo občas sadu s membrámou, plíškem, pružinou a kolečkem což stálo něco přes 500,-. Pokud je vadná ta membrána tak se to pozná tak že při pumpování nedosáhneš tlaku tak že nejde zmáčknout nebo přes ni prosakuje nafta. Je ale potřeba čerpat při sepnutém klíčku v zapalování tak aby svítily kontrolky. Fakt ale nevím jestli ta pumpa na filtru v Astře je a pokud ano tak je potřeba zjistit průměr. Prodávají se myslím tři typy té membrány.. Jinak samotné membrány i zpětné ventily mají zde Odkaz a já tu sadu sehnal zde Odkaz
Anonymní
Thursday 25 May 2006 - 10:01:56 Citovat
Host
NIO napsal ...

bud spatne nasadili prepad, nebo okrouzek na trysku. kazdopadne se podivej a zkontroluj aspon prepady. pak se podivej na stredovy sroub na filtru jestli nema praskly okrouzek.Kazdopadne se tam dostava nekde vzduch. ten zpetny ventil se dava az tesne pred nadrz, na saci hadici.



vymenil jsem i podlozky u cerpadla a porad nic muze nafta padat pres cerpadlo,dekuji
NIO
Thursday 25 May 2006 - 19:12:51 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

NIO napsal ...

bud spatne nasadili prepad, nebo okrouzek na trysku. kazdopadne se podivej a zkontroluj aspon prepady. pak se podivej na stredovy sroub na filtru jestli nema praskly okrouzek.Kazdopadne se tam dostava nekde vzduch. ten zpetny ventil se dava az tesne pred nadrz, na saci hadici.



vymenil jsem i podlozky u cerpadla a porad nic muze nafta padat pres cerpadlo,dekuji


stane se to malokdy, vetsinou si to ten vzduch nasaje. pokud ma cerpadlo dobry uzaviraci ventil tak by to melo byt v pohode, ale nic neni nemozne. podle me to urcite nekde saje vzduch nebo je nekde na motoru odpojeny nejaky podtlak.
jakub-ko
Thursday 25 May 2006 - 21:11:52 Citovat
Host
sakra to je ale zahada a pozeral si uz spoje pod autom ci niesu mastne alebo daj na privod priesvitne hadicky a tak zistis kde ti to netesni
Anonymní
Friday 26 May 2006 - 07:35:22 Citovat
Host
NIO napsal ...

Anonymní napsal ...

NIO napsal ...

bud spatne nasadili prepad, nebo okrouzek na trysku. kazdopadne se podivej a zkontroluj aspon prepady. pak se podivej na stredovy sroub na filtru jestli nema praskly okrouzek.Kazdopadne se tam dostava nekde vzduch. ten zpetny ventil se dava az tesne pred nadrz, na saci hadici.



Ahojte, uz jsem vymenil uplne vsechno co lze a potom jsem narazil na chlapka co pry v tom dost dela a on mi rekl ze kdyz se mi kouri z vyfuku kouri bily dym tak nafta nepeda ale je to zapalovanim.dnes rano jsem odpojil cidlo zhaveni,protoze to zhavy az udajne od -5 st. zazhavilo mi to a nastartoval jsem uplne ve vterine,neporadite mi co by mohlo byt spatne? jestli nejake rela zhaveni nebo.... Zhavice jsem vymenil vsechny jsou nove
dekuji moc ahoj Pavel

vymenil jsem i podlozky u cerpadla a porad nic muze nafta padat pres cerpadlo,dekuji


stane se to malokdy, vetsinou si to ten vzduch nasaje. pokud ma cerpadlo dobry uzaviraci ventil tak by to melo byt v pohode, ale nic neni nemozne. podle me to urcite nekde saje vzduch nebo je nekde na motoru odpojeny nejaky podtlak.

Bad.Man
Friday 26 May 2006 - 12:59:52 Citovat
Host
2 Anonymní: Je tak těžký pochopit rozdíl mezi tlačítkem "ODPOVĚDĚT na vlákno" a "NOVÉ vlákno" ????

Založil jsi už třetí vlákno s tvym problémem .... nediv se že ti tam nikdo neodpoví když nechápe souvislost s timhle vláknem .....

MYSLETE LIDI PROBOHA!!!

Anonymní said: Ahojte, uz jsem vymenil uplne vsechno co lze a potom jsem narazil na chlapka co pry v tom dost dela a on mi rekl ze kdyz se mi kouri z vyfuku kouri bily dym tak nafta nepeda ale je to zapalovanim.dnes rano jsem odpojil cidlo zhaveni,protoze to zhavy az udajne od -5 st. zazhavilo mi to a nastartoval jsem uplne ve vterine,neporadite mi co by mohlo byt spatne? jestli nejake rela zhaveni nebo.... Zhavice jsem vymenil vsechny jsou nove
dekuji moc ahoj Pavel
Host
Friday 02 December 2011 - 19:49:24 Citovat
Host
ahoj, asi mi pada nafta, hur to startuje 2.0 dti . kdyz pada tak VZDY chytne a pak chcipne a dloho startuje??? nebo se to projevuje i tak ze to chvili trva nez to vubec chytne???
Host
Saturday 17 December 2011 - 20:03:40 Citovat
Host
????

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1175 sec,0.0902 z toho dotazů.