• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vymena motoru X10XE za Z10XE - Nemáte nìkdo tuto zkušenost?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bateman
Wednesday 24 May 2006 - 10:09:53 Citovat
Host
Nedávno jsem se ptal na možnost výmìny motoru X10XE za jiný....
Teï bych to upresnil, nemáte nekdo praktickou zkušenost s výmìnou X10XE za Z10XE ?

SPECHA DEKUJI
Martas
Wednesday 24 May 2006 - 10:13:22 Citovat
Host
Bateman napsal ...

Nedávno jsem se ptal na možnost výmìny motoru X10XE za jiný....
Teï bych to upresnil, nemáte nekdo praktickou zkušenost s výmìnou X10XE za Z10XE ?

SPECHA DEKUJI


Odpoved bude asi vzdy stejna, urcite ty motory nejsou identicky a muze se lisit kde co (palivova soustava, brzdova soustava, kabelaz, ECU, chlazeni ....) nejlip sehnat nekoho kdo ma stejny auto s timhle motorem a postavit je vedle sebe a hned uvidis co vsechno je jinyho.
hany601
Sunday 22 March 2009 - 13:48:16 Citovat
Host
Potrebuju poradit v corse mam motor X10XE.Ztraci se my voda a mycha se s olejem.Nechal jsem pretesnit motor ale ty co delaly tu udajne prihlidly a nic tam nenasly.Ani neodskousely hlavu.Vzaly si 7000kc a ztarci se to dal.Nevite nekdo o tomhle motoru na vrkaci a pripadne jak se cenove pohybujou?Otazka je jestli to znova rozebrat,nebo jezdit dokud ńezaklepe.Nebo rovnouch vimnit motor ale asi se tyhle motory serou co???Napiste prosim spis na meila moc sem nechodim diky Email

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1359 sec,0.1056 z toho dotazů.